Екс амбасадорот на ЕУ во Скопје Ерван Фуере за ТВ 24 со прецизна порака до ЕУ но и до јавноста во Македонија. Фуере во чиј мандат Македонија ја доби првата ...
сите 7 | | | веќе видена

СИЛНИ ЕКСПЛОЗИИ ГО ВКЛУЧИЈА АЛАРМОТ НА КРИМ Видео ...

Спасувачи претепале полски туристи на плажа во ...

Вака Ешли Греам снимаше за Sports Illustrated ...

„Летечкиот Французин“ Френки Запата со нов ...

ФОТО+ВИДЕО: Дали би пробале? Сладолед од кечап, ...

Позната актерка се појави на плажа, сите се ...

Жена паднала од висина од 8 метри, се лизнала од ...

НЕВЕРОЈАТНО ВИДЕО: Јато делфини спаси маж од ...

Српската актерка после снимањето на спотот на ...

(ВИДЕО) Каевски: Нема нови договори и нови ...

(ВИДЕО) Каевски: Реализираме стратешка цел, во ЕУ ...

Каде исчезна документарецот на Си-би-ес за ...

Дете било нападнато од три ајкули, сестра му го ...

Детали за несреќата во Хрватска: Возачот на ...

Пршута од мечка и соба од 640 евра: Џонсон ужива ...

Исчезна кога беше најпопуларна: Пејачката си го ...

ФБИ го тресеше домот на Доналд Трамп на Флорида ...

15 најголеми древни битки во историјата

Серијата која изобилува со геј секс-сцени ...

(ВИДЕО) Лефков: Се подготвува нов пишан документ ...

Успешно извршена првата меѓународна ...

Успешно извршена првата меѓународна ...

„Среќен сум што преживеав“ - Ештон Кучер не можел ...

(Видео) Фудбалската ѕвезда Рајан Гигс се појави ...

(ВИДЕО) Русија лансираше ирански сателит: „Нема ...

Романсата ја започнале во реално шоу пред 12 ...

ОВА Е НАЈПРОМЕТНАТА БЕНЗИНСКА ВО ЕВРОПА На ...

Хамилтон: Знаев дека нешто не е во ред

ФОТО+ВИДЕО | Поплави во Сеул, најмалку седуммина ...

Истражувачи развија уред кој ја претвора морската ...

Камбек на Михајловиќ со овации и чудесни ...

Украинците тврдат: Спречивме руски атентат на ...

Лукаревска од Тетово: Потребни се повеќе ...

Најмалку еден загинат и стотина повредени во ...

Модерното Lamborghini Countach пристигна во ...

ГОВОРОТ НА ТЕЛОТО го издаде Зоран Марјановиќ? ...

ПЕДОФИЛ УЦЕНУВАЛ 12 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ – Мајката ...

Објавено ВИДЕО од палењето на бугарскиот клуб ...

Инструменталниот бенд Zulu 3.4 објави нов ...