Виктор Иго Соса, градоначалникот на Сан Педро Хуамелула, за време на вчерашната венчавка, неколку пати го бакнал алигаторот на муцка, кој бил врзан за да ...
сите 4 | | | веќе видена

Димитриевски: ДУИ владее повеќе од 20 години и ...

Димитриевски: СДСМ веќе не е партија, туку ...

Шумски пожар во западниот дел на областа Атика

Kуче легнало на земја со дилерите на дрога, се ...

Актерката која глумеше секси мајка во ...

ВАКА БЕШЕ УБИЕН НАЈБАРАНИОТ ТЕРОРИСТ Кое е ...

ВАКА БЕШЕ УБИЕН НАЈБАРАНИОТ ТЕРОРИСТ Кое е ...

Италијанец ја загуби трката, му испадна половиот ...

Џафери: Промените во земјата започнаа и тие ќе се ...

(ВИДЕО) Димитриевски: Ги молам Албанците да ...

Најубавиот гол во еврокуповите е во стилот на ...

Ќерката на Бјорк, Исадора Бјаркардотир Барни, ...

Четворица тешко повредени при удар на гром во ...

Четворица тешко повредени при удар на гром во ...

Nothing Phone (1) на тестот за издржливост – се ...

Ролинг Стоунси со концерт во Берлин ја завршија ...

Балистите со транспарент „Косово е Албанија“ во ...

Хрватите добро ги познаваат Татарите

Шкупи има негатива од 2-0 по првото полувреме на ...

Обвинителите бараат 9,5 години затвор за ...

„гусари“ нова песна на Слаткаристика

Шкупи има негатива од 2-0 по првото полувреме на ...

Повторно поскапување на лебот од 5 до 8 денари, ...

Французин (62) преживеал 16 часа ПОД ПОВРШИНАТА ...

Дипломатски скандал: „Ги мразам Русите“

ТОП спорт со користење на 100% мозок!

„Тумбао салса бенд“ со „Triple love for Kaneo“ ...

Извонредно видео на незаборавната авантура на 40 ...

(Видео) „Ролинг стоунс“ ја заврши турнејата со ...

Во војната во Украина загубив блиски пријатели: ...

Мекгрегор во издание какво што не сме го виделе – ...

Меки и сочни палачинки од тиквички: Многу лесен ...

Кина истрела серија балистички ракети, Тајван се ...

Туфегчиќ: Конфликтот меѓу двете клучни институции ...

За совршена линија и затегнати мускули: 30 ...

(Видео) Пилот забележал необична сцена над Тихи ...

На Суарез му беа потребни неколку минути за да го ...

Тајната на Хвар: Една од најубавите плажи на ...

Тринаесет годишно дете преживеало средба со ...