Преку креирање нов Полициски информациски систем, надградба на Електронскиот регистар за оружје и специјализирани обуки на полициските службеници, во ...
сите 7 | | | веќе видена

(Видео) Жена скокнала во море, а таму ја пречекал ...

Колач кој не дебелее – без брашно и шеќер

Компир полнет со путер и сирење: Врвен ...

Не фрлајте кора од лубеница: Направете домашно ...

Пилешко во сос од јогурт: Пред печење месото ...

(Видео) Руските пранкери го измамија ...

Енис Барди има нов клуб, пред врата е да заигра ...

Енис Барди има нов клуб, пред врата е да заигра ...

(Видео) СДСМ: Во време на криза градоначалникот ...

„Тоа е чудовиште“: Франција ја губи борбата со ...

Уписите за IQ UP! започнаа

ПОЖАР ОД ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ ИЗБУВНА МЕЃУ БАР И ...

ПОЖАР ОД ГОЛЕМИ РАЗМЕРИ ИЗБУВНА МЕЃУ БАР И ...

Мадрид би депортирал Украинци на фронт

Поранешниот ас на Манчестер Јунајтед би заиграл ...

Најчести митови за алфа мажите

Голем шумски пожар на грчкиот остров Тасос

Volkswagen покажа како е произведен најмоќниот ...

Сателитски снимки од уништувањето на руската база ...

Oва е најбизарното симулирање кое некогаш сте го ...

Реал по петти пат го освои Суперкупот на УЕФА

Шпански омлет за совршен појадок

Бред Пит има „црна листа“ на актери со кои ...

Обединетите Нации бараат Бугарија да ги почитува ...

Руски цивили масовно го напуштаат Крим (ВИДЕО)

Бензема погоди и во Хелсинки и го надмина Раул на ...

Зошто е опасен Ендру Тејт: Човекот кој ги учи ...

Зошто е опасен Ендру Тејт: Човекот кој ги учи ...

(ВИДЕО) Луѓе заглавени во километарска колона кај ...

Во претстојната епизода на „Симпсонови“ конечно ...

Почина белуга китот кој залута во Сена

(Видео) Тони Зен со „Прва нота“ пак ќе ја ...

(Видео) Еврејската заедница и Фондот на ...

Арсенал заинтересирани за талентот Пино

„CNN“ објави листа на 15 најубави градови во ...

„CNN“ објави листа на 15 најубави градови во ...

Во внатрешноста на Samsung иновацијата на ултра ...

И покрај лошите критики, излегува ново ...

Питер Џексон признава: Би сакал да го заборавам ...