Преку креирање нов Полициски информациски систем, надградба на Електронскиот регистар за оружје и специјализирани обуки на полициските службеници, во ...
сите 7 | | | веќе видена

ВО НЕДЕЛА: Хуманитарна ИТ трка во организација на ...

Расте бројот на странски туристи, најмногу од ...

ФА ќе го дисциплинира Роналдо за инцидентот со ...

Зеленски на руски им се обрати на Русите: Има ...

ГИ ПАЛАТ ХИЏАБИТЕ, СИ ЈА СЕЧАТ КОСАТА: Жените во ...

15 неверојатни машини за кои не би верувале дека ...

Актерката која ја „оживеа“ најпопуларната ...

Српски коментатор „грмеше“ кога Ериксен им даде ...

Играчот кој ја најави победата на Хрватска: Вакви ...

„Мајка природа не ја поштедила“: Антониа Гиговска ...

Навистина е скап, но нема лесно да го скршите

Вистинска атракција: Аргентинците имаат посебен ...

„САД ОДИ ВО ПЕКОЛОТ, НЕМА ДА ПРЕЖИВЕЕ“ Трамп ...

Калифорнија засекогаш ќе ги чувствува последиците ...

Се појави ВИДЕО од убиството на водачот на ...

[Видео] Како локалните власти можат да ги вклучат ...

Вучиќ: Во регионот не сакаат Србија да ја зборува ...

Лео Меси го „шамараа“ на тренинг на Аргентина ...

Барса и Реал се „тепаат“ за новата бразилска ...

Добредојдовте на најопасниот европски аеродром: ...

НОВО ПОВРЗУВАЊЕ МЕЃУ ДАНСКА И ГЕРМАНИЈА Подводен ...

НОВО ПОВРЗУВАЊЕ МЕЃУ ДАНСКА И ГЕРМАНИЈА Подводен ...

(Видео) Нова депонија во Маврово, си гради куќа и ...

(Видео) Нова депонија во Маврово, си гради куќа и ...

(Видео) Нова депонија во Маврово, си гради куќа и ...

Ковачки: Има основни сомненија дека Ковачевски ...

Маж спасен 17 дена по земјотресот во Кина

Вистинска приказна за хуморот на кралицата ...

Апасиев: Овој Референдум не може да биде ...

“Нема доволно силен маж во земјава кој ќе ми ја ...

(Видео) Ед Ширан со нов сингл посветен на Покемон

Сите голови и асистенции на Пандев во дресот на ...

10 кулинарски грешки што сите упорно ги правиме ...

Жиру урна рекорд стар 63 години

Мурињо се појави во спот на британскиот рапер, ...

(Видео) Македонскиот бенд „Револт“ со нова песна ...

Дина Јашари ја освои наградата „Милан Младеновиќ“ ...

Роботот Софија одржа онлајн предавање за ученици

(ВИДЕО) Бајден не знаеше да се симне од бина по ...