Претседателот беше во Миколаев како дел од работната посета на регионот, се вели во соопштението од неговиот кабинет, без да се прецизира времето на ...
сите 49 | | | веќе видена

Мицкоски во посета на општина Гевгелија во ...

Среде проповед разбојници ограбиле свештеник и му ...

На протести против Обединетите нации во Конго ...

Две пречки за 15 секунди трефна Барса против ...

ВО МОМЕНТОТ КОГА ЛИЗ ТРАС НАЈАВИ ОДЛУЧНА БОРБА СО ...

Фудбалерка на Англија постигна ретко виден гол

Дибала пречекан како „бог“ од навивачите на Рома

Бугарите пријатно изненадени: Македонија Ѓ.П ги ...

Бензема стрелец за „кралевите“ во ремито со Клуб ...

Нов император во Рим: Реки од луѓе на ...

Дембеле и Кин блескаа во ремито меѓу Барса и Јуве

Азар погоди по 188 дена, Реал само до реми со ...

Водителката се онесвести, прекината дебатата на ...

Единствен црно-бел колач: Потребни ви се само 4 ...

Адеми кобен за Шкупи, Динамо Загреб оди понатаму ...

Прекината политичка дебата во Британија, ...

Заспа одбрната на Шкупи, Адеми казни

Адеми го „смрзна“ Шкупи – Динамо води на „Тодор ...

Почина познатиот српски актер Бранко Цвејиќ ...

ЏОНСОН ГО СПОРЕДИ ЗЕЛЕНСКИ СО ЧЕРЧИЛ Украинскиот ...

(Видео) Тиквички полнети со мелено месо - сочни и ...

ВО ЖИВО: Хрватска официјално го отвора мостот ...

Додик и седум попови и со бик на ражен отвори ...

Голем пожар беснее во Чешка, целата земја е во чад

Зеленски објави видео од Одеса: „Ќе ги казниме за ...

Додик со седум свештеници освети бензиска пумпа, ...

Додик со седум свештеници освети бензиска пумпа, ...

[Видео] Чадот од шумскиот пожар во Чешка се шири ...

(Видео) Отворен Балкан: Заеднички ќе бидат ...

(Видео) Отворен Балкан: Заеднички ќе бидат ...

ВИДЕО | 172 милиони прегледи за 24 часа: Тизерот ...

Викторија Бекам се распеа караоке на одмор во ...

(Видео) Најмоќниот електричен автомобил прв ќе го ...

Кејт Мос објасни зошто на судењето сведочела во ...

Оригинален рецепт за највкусниот гулаш!

Стар рецепт за кафанска погача без млеко, јајца и ...

Тиквици на овој начин не сте пробале: Ќе ги ...

ФОТО+ВИДЕО | Средба на претседателот Пендаровски ...

Ќе се изненадите кога ќе видите што се става во ...