Вклученоста на младите во носењето одлуки, јакнењето на нивната улога, иселувањето, невработеноста, иднината на младите, европското прашање и меѓусебната ...
сите 32 | | | веќе видена

Сирени за узбуна во Митровица, КФОР ја следи ...

Ковачевски-Санчез: Македонија и Шпанија се силни ...

(Видео) Ковачевски-Санчез: Шпанија е докажан ...

Се урна силос во пристаништето во Бејрут, ...

Ковачевски и министрите го пречекаа шпанскиот ...

Гори шума кај Дубровник, четири „канадери“ го ...

Пожар кај Дубровник: Голем број пожарникари на ...

Убиле мигрант во центар на италијански град, ...

Викенд тарифа: Bugatti го прикажа комплексниот ...

Возбудлива летна работа каде што е најважно ...

(ВИДЕО) Изведе опасен потег кој подоцна го ...

Русите во жесток напад на Миколаив убиле милионер ...

Врз основа на што Чомовски ја обвини академик ...

Стоилковски: Во време на криза само фирма блиска ...

(Видео) Ковачевски ги повика тетовчани да гласаат ...

(ВИДЕО) Вучиќ: Приштина тргнува на полноќ, молам ...

ВИДЕО| Кинеска ракета падна на Земјата

Сопругата на Шумахер низ солзи: Ни недостасува на ...

Спектакуларен настап на Игуаин: Хет-трик и ...

Рецепт за турско лепче со зачини, меко како душа ...

Пеп во одбрана на Халанд по критиките дека бил ...

Дембеле и Депај обезбедија победа за Барселона ...

УФЦ: Нунеш и се одмазди на Пења, ја врати ...

Реал Мадрид го „збриша“ Јувентус на пријателскиот ...

Барселона, во ревија промашувања на Левандовски, ...

Од крал до светица: Кои се почесните граѓани на ...

Реал Мадрид подобар од Јувентус во Паседена

Google Pixel 6A може да се отклучи со ...

Најмалку 120 се повредени во новиот упад на ...

Најмалку 120 се повредени во новиот упад на ...

Расте бројот на жртвите во големите поплави во ...

Светот во шок: Бразилка со двете деца поминала 17 ...

Светот во шок: Бразилка со двете деца поминала 17 ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Боксер ПОЧИНАЛ после ...

(Видео) Очевидец на трагедијата во модуларната ...

ВИДЕО| Бројот на загинатите во поплавите во ...

Драматична снимка од девојче на кров кој `ѕирка` ...

Санчез: Без вратоврски за да не се пушта клима и ...

(Видео) Командантот на Азов: Путин, ќе ти се ...