Министереството за финансии и Народната банка ја ревидираа проекцијата, имаме надолна корекција на растот на БДП. Сега двете институции кои треба да обезбедат ...
сите 57 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ го слави Илинден помеѓу народот (видео)

Македонија кодомаќин на самитот на членките на ...

Ѓорчев: Македонците не беа спомнати во ...

Заев : членството во НАТО е наша заедничка иднина

ВМРО-ДПМНЕ го слави Илинден помеѓу народот- ...

(ВИДЕО) Заев од Подгорица испрати силна порака до ...

(ВИДЕО) Политички аналитичар дава интервју во ...

Како бугарските медиуми ја видоа посетата на ...

(ВИДЕО) Саудијците од страв градат луксузни ...

СДСМ остана без народ – Мечкин Камен и Пелинце ...

(ВИДЕО) Балканот во ШОК И ТАГА – Почина ...

Џафери: Соживотот во Македонија втемелен во ...

Роботот Kuri ја снима ситуацијата во куќата ...

Мислел дека нашол добро место за криење: Дете се ...

Родителите на деца со оштетен слух да не им го ...

ВМРО-ДПМНЕ го слави Илинден помеѓу народот- ...

Градоначалниците на ВМРО-ДПМНЕ со хуманитарни ...

Претседателот Иванов повика на сплотеност за ...

(ФОТО+ВИДЕО) РИТУАЛИТЕ НА МЕРКЕЛ: Еве каде летува ...

Хит на Синан Сакиќ трештел на еден од ...

(ВИДЕО) Кога камерите ќе се исклучат – ...

Кина... и се е можно! Видео)

Делегација на ВМРО-ДПМНЕ во Прилеп положи цвеќе ...

Брзал во својата мала Хонда, а потоа се забил во ...

Три генерации на Ченто се поклонија пред неговиот ...

Погледнете како можете да ги извлечете клучевите ...

Погледнете како можете да ги извлечете клучевите ...

Тројца туристи загинаа во потонат брод во ...

ИЗЛЕТАНО КОМБЕ КАЈ СТРАЖА: Возилото не може да го ...

Овој тип ќе ви покаже едноставен трик кој ...

НЕ СТИВНУВААТ ПОЖАРИТЕ: Екипите се на терен, ...

Најсреќниот голфер на светот со само еден удар ...

(ВИДЕО) Чествување на Илинден во Скопје

(ВИДЕО) Бошкоски: Оваа гарнитура од ВМРО-ДПМНЕ ...

Скокнал во вода да се олади, а реакцијата на ...

Анѓушев од Пелинце : Граѓаните се определија за ...

Страшна бура во Германија го зема животот на едно ...

Во Крушево почнува одбележувањето на централната ...

Аманда е жената со најскапото тело на светот на ...