Џафери ги понижи вработените во Собранието, државата и ја загрозува безбедноста, а Ковачевски молчи за да не му падне владата, истакна на денешната ...
сите 432 | | | веќе видена

Косовската полиција ги блокираше премините кон ...

(ВИДЕО) ВРИЕ во Јунајтед! – Роналдо сменет против ...

(ВИДЕО) ВРИЕ во Јунајтед! – Роналдо сменет против ...

Попови се степаа на погреб!

Милан и на „Велодром“ ја покажа својата моќ ...

Имавме најубава свадба оти јас ѝ свирев, а таа ...

Почина еден од најдобрите кошаркари во историјата!

Тагува кошаркарскиот свет, почина легендарниот ...

Почина НБА легендата Бил Расел!

Пендаровски-Санчез: Шпанија е важен партнер и ...

Ковачевски и Санчез по средбата во Владата: ...

Сирени за узбуна во Митровица, КФОР ја следи ...

Ковачевски-Санчез: Македонија и Шпанија се силни ...

(Видео) Ковачевски-Санчез: Шпанија е докажан ...

Се урна силос во пристаништето во Бејрут, ...

Ковачевски и министрите го пречекаа шпанскиот ...

Гори шума кај Дубровник, четири „канадери“ го ...

Пожар кај Дубровник: Голем број пожарникари на ...

Убиле мигрант во центар на италијански град, ...

Викенд тарифа: Bugatti го прикажа комплексниот ...

Возбудлива летна работа каде што е најважно ...

(ВИДЕО) Изведе опасен потег кој подоцна го ...

Русите во жесток напад на Миколаив убиле милионер ...

Врз основа на што Чомовски ја обвини академик ...

Стоилковски: Во време на криза само фирма блиска ...

(Видео) Ковачевски ги повика тетовчани да гласаат ...

(ВИДЕО) Вучиќ: Приштина тргнува на полноќ, молам ...

ВИДЕО| Кинеска ракета падна на Земјата

Сопругата на Шумахер низ солзи: Ни недостасува на ...

Спектакуларен настап на Игуаин: Хет-трик и ...

Рецепт за турско лепче со зачини, меко како душа ...

Пеп во одбрана на Халанд по критиките дека бил ...

Дембеле и Депај обезбедија победа за Барселона ...

УФЦ: Нунеш и се одмазди на Пења, ја врати ...

Реал Мадрид го „збриша“ Јувентус на пријателскиот ...

Барселона, во ревија промашувања на Левандовски, ...

Од крал до светица: Кои се почесните граѓани на ...

Реал Мадрид подобар од Јувентус во Паседена

Google Pixel 6A може да се отклучи со ...