Покрај неработата како главна одлика во првите 6 месеци на новата градска администрација на ВМРО-ДПМНЕ, сведоци сме и на непочитување на законските пропис и ...
сите 37 | | | веќе видена

(Видео) Отворен Балкан: Заеднички ќе бидат ...

ВИДЕО | 172 милиони прегледи за 24 часа: Тизерот ...

Викторија Бекам се распеа караоке на одмор во ...

(Видео) Најмоќниот електричен автомобил прв ќе го ...

Кејт Мос објасни зошто на судењето сведочела во ...

Оригинален рецепт за највкусниот гулаш!

Стар рецепт за кафанска погача без млеко, јајца и ...

Тиквици на овој начин не сте пробале: Ќе ги ...

ФОТО+ВИДЕО | Средба на претседателот Пендаровски ...

Ќе се изненадите кога ќе видите што се става во ...

ФОТО+ВИДЕО | Ковачевски – Кравињо: Португалија е ...

Саудиска Арабија издвојува 80 милијарди долари за ...

Саудиска Арабија издвојува 80 милијарди долари за ...

(ВИДЕО) Условни казни за сите кои признаа вина, а ...

(ВИДЕО) Условни казни за сите кои признаа вина, а ...

Наполи најде замена за Кулибали: Елмас добива ...

Шекил раскажа како си поминал со Лука Дончиќ како ...

Почина Пол Сорвино, актерот од филмот ...

Отворен мостот на Пељешац (ВИДЕО)

(ВИДЕО) Седуммина признаа вина за инцидентите ...

Стоилковски: Македонија пат плаќа 12.000 евра за ...

Јаневска: Предавничката власт покрај тоа што ...

Мицкоски по нови насоки од неговиот шеф Груевски, ...

ФОТО+ВИДЕО | Владина делегација положи свежо ...

(Видео) Чешките полицајци ќе ги бркаат ...

Видеа од 1963 година, по земјотресот во Скопје

Трет слон умре од херпес вирусот во зоолошката во ...

Меси и Рамос во непријатен дуел на тренинг

Извештајот „Порозни пристаништа: Истражување ...

(Видео) Кијану Ривс се враќа како Џон Вик во ...

Blade и цунамито на суперхеројските филмови

Blade и цунамито на суперхеројските филмови

Бритни Спирс се враќа на музичката сцена: Сними ...

ФОТО+ВИДЕО: Чешката полиција со луксузно Ферари ...

Реал Мадрид ќе ангажира поранешен талент на ...

Погубен мажот кој ја запалил со бензин ...

САМО ЗА 300-500 ИЛЈАДИ ДОЛАРИ може да го имате ...

Хаос на аеродром во САД: Полицајци застрелаа ...

Огромен пожар беснее во Калифорнија, евакуирани ...