Пејачката Тејлор Свифт доби почесен докторат од њујоршкиот универзитет за уметност. Докторатот го доби на церемонија на стадионот Јенкис, а одржа и говор пред ...
сите 15 | | | веќе видена

(ВИДЕО) Кога ќе ја прочитате оваа луда теорија, ...

(ВИДЕО) Кога ќе ја прочитате оваа луда теорија, ...

Празнична донација од семејството Чадиеви

Заборавете на преса: Направете сами маска за ...

(ВИДЕО) Ракетата на Северна Кореја, за малку ќе ...

(ВИДЕО) Јана Бурческа: Многу спијам и јадам ...

Утринска Гимнастика: Dodge Viper ACR го извозе ...

(ВИДЕО) Премиерот Заев за Илинден : Да бидеме ...

Заев и Борисов се поклонија пред гробот на Гоце ...

(ВИДЕО) Според бугарски оценки, и Груевски да се ...

(ВИДЕО) Според бугарски оценки, и Груевски да се ...

Му пришол на бездомник и ставил пари во неговата ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 2. август, на ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 2. август, на ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Јавно погубен поради ...

Летни овошни мафини – Баба знае најдобро (ВИДЕО ...

(ВИДЕО) Селена Гомез јаде сапун во новото видео

Ќе ја правите секој ден: Ваква кајгана не сте ...

Жителите на Требовље повторно бараат помош: ...

Жално и тажно: Македонија гори веќе 13 дена, ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 2. август, на ...

(ВИДЕО) Препорака за филмови денес, 2. август, на ...

Bluboo S8: Дуален систем камери, тенки рамки и ...

Песна што ја намалува анксиозноста за 65 проценти

Вистината зад „совршените“ објави на социјалните ...

Бунтот во затворот веќе е вон контрола: Над 250 ...

Бунтот во затворот веќе е вон контрола: Над 250 ...

Бебе родено бремено: Редок феномен на бебе во ...

Боже дали се нормални: Го заклучиле бебето во ...

Пожар во селото Орман

Груевски на средба со Борисов

МРТВ 2017 - Јутел 1991

Николов: Можеме да одиграме како во Скопје против ...

Нема простор за паника, смируваат надлежните по ...

(ВИДЕО) Играат со ковчег на рамењата – ...

(Вознемирувачко видео): Најмалку 10 лица убиени ...

Пронајден нов доказ кој потврдува дека клучниот ...

Захариева: Кога ја искривуваме историјата ...

Долго возење и гледање ТВ го затапуваат умот