Таа посочи дека со широка поддршка од политичките партии во Парламентот, заклучокот е дека Шведска ќе застане посилна заедно со сојузниците во НАТО.Во ...
сите 517 | | | веќе видена

Арсенал заинтересирани за талентот Пино

„CNN“ објави листа на 15 најубави градови во ...

„CNN“ објави листа на 15 најубави градови во ...

Во внатрешноста на Samsung иновацијата на ултра ...

И покрај лошите критики, излегува ново ...

Питер Џексон признава: Би сакал да го заборавам ...

Питер Џексон признава: Би сакал да го заборавам ...

Минатиот пат кога се сретнаа Реал и Ајнтрахт, ...

Оливија Њутн Џон пееше и на Евровизија: Еве кое ...

Кога Федерер ќе ти вети нешто – ветено е ! ...

Шумски пожари беснеат во југозападна Франција

(Видео) Горан Папаз и Ебрил Џемоски снимија песна ...

(Видео) Драматични сцени: Пожар го голта ...

(Видео) Драматични сцени: Пожар го голта ...

Гугоски: Милионските прегледи на видеата ми ...

ПОЖАР ГО ОПУСТОШИ ЗАКИНТОС Наредена е евакуација ...

(Видео) „Заведи ме“: Ај Кју во летно еротско ...

Највкусниот компир од рерна со крцкава сланина – ...

Вкусна и лесна чорба со пилешко и пченка

(Видео) Костовски: Функционери на ВМРО-ДПМНЕ ...

Кикирики топчиња од 5 состојки: Готови за 10 ...

Петрушевски: Новиот документ од Бугарија со ...

Ролат од тиквици со шунка и крем сирење: Не се ...

Чоколаден кекс колач за 10 минути!

Дрон снимил како Грција ги враќа мигрантите во ...

Здраво смути: Напивка која го забрзува ...

Глупавоста боли: Скокнала од карпата, па го ...

Мистерија на Бали: Среде поле е најден Боинг 737, ...

(Видео) Авион се срушил на автопат во Калифорнија ...

(Видео) Се обидела да го отруе сопругот ставајќи ...

По пријава од новинар, МВР ќе поднесе кривична ...

Авион слета и се запали среде автопат во ...

Авион слета и се запали среде автопат во ...

(Видео) Илон Маск има лажн профил на Инстаграм и ...

Препораки за нови серии кои може да ги гледате ...

Препораки за нови серии кои може да ги гледате ...

Хорор во Ново Мексико: Убиени се четворица ...

По силните експлозии на руски воен аеродром на ...

По силните експлозии на руски воен аеродром на ...