Законот за Клинички центар, Законот за наставници и стручни соработници во основните и средните училишта, Законот за службата во Армијата се само дел од ...
сите 224 | | | веќе видена

(Видео) Македонецот Бобан Цаневски со песна на ...

Митева: СДСМ гласаше против предлогот на ССМ за ...

Емотивниот говор на Талант Душебаев по финалето ...

Кемиш шокираше со изјава за с*кс, Зорица Брунцлиќ ...

Меси и Фабрегас со фамилиите мерачат во ...

„Stranger Things“: Прва сезона

„Stranger Things“: Прва сезона

[Видео] Билатералните теми не треба да бидат дел ...

(Фото/Видео) Нов црн биланс на земјотресот во ...

6000 луѓе го дочекаа изгрејсонцето на јунската ...

Томовски: Предлогот од Париз владата го прифаќа, ...

ЦСКА го пречека Рајковиќ: Ова е голема чест, ќе ...

Рајковиќ: Мојот сон беше еден ден да работам во ...

ВИДЕО | Проф. Спасовска: Соработката помеѓу ...

Над 280 загинати и 600 повредени во силниот ...

ВИДЕО | Д-р Митов: Градината значи здрава храна и ...

ВИДЕО | Димовски: Ние сме изиграни, платите ...

ВИДЕО | Пановски: Мафијата беше победена во ...

Јогата уште нема најдено чакра за исламисти

ВИДЕО | Андоновиќ: Регионот на границата меѓу ...

Пронајдени околу 400 грама кокаин, претреси во ...

ВИДЕО | Атовска од Киев: Состојбата на фронтовите ...

Училиштето од масакрот во Увалде ќе биде срушено

Боцевски му покажа на Ковачевски што да стори со ...

Голем штрајк на железницата во Британија, земјата ...

(Видео) Потона пловечки ресторан во Хонгконг

Руски новинар ја продаде нобеловата награда за ...

Постартен од Формула 1: Од нула до „стотка“ за ...

Без брада и мустаќи: Џони Деп изненади со нов ...

Мисајлески: Се гради мега парк во Ново Село од ...

Стамкос е снаодлив како балерина, со пируета-гол ...

Стамкос е снаодлив како балерина, со пируета-гол ...

Најлудите потези на Стеф Кари на патот до НБА ...

Шеиците секогаш биле моќни, кувајтскиот беше ВАР ...

Македонските спортисти ќе бркаат медали во десет ...

(Видео) Геј-пар стана хит на интернет по ...

(Видео) Геј-пар стана хит на интернет по ...

Коциќ: Секој покрив станува електрана, го ...

Сушата во Италија е толку интензивна што почнаа ...