Властите во Хондурас ја уапсија Херлинда Бобадила, шефица на картелот Монтес, по барање за нејзина екстрадиција, како и на нејзините синови, од страна на САД, ...
сите 10 | | | веќе видена

ФОТО+ВИДЕО | Парада на гордоста во Атина – една ...

(Видео) Снимено НЛО како слетува на темната ...

(ВО ЖИВО) Изјава на премиерот Ковачевски

(ВИДЕО) ЕДНО СЕЛО Е ЕВАКУИРАНО: Голем шумски ...

(Видео) Жена која е зависна од брак, ја запросиле ...

Ковачевски на разговор со партнерите од власта

(Видео) Спајдермен се возеше на кров на кола во ...

(ВИДЕО) Лефков: Народот се одлучи за промени, над ...

(ВИДЕО) СДСМ: Еве зошто видеото на Мицкоски нема ...

Совршено предјадење за секоја семејна прослава – ...

Во превриено млеко додадете јајца и павлака – ...

Се додека сте живи постои силен украински ѕид, им ...

Кузеска: дебаклот на ВМРО-ДПМНЕ чини скапо, од ...

Лажни пирошки за само 15 минути: Кога еднаш ќе ги ...

ВМРО-ДПМНЕ: Со СДСМ животот е најтежок, народот ...

Крцкава, мека и супервкусна: Лисната погача со ...

Зеленски за прв пат го напушти Киев и замина во ...

Курир.рс: Илјадници Македонци се собраа во ...

Шолја кафе што ќе ве разлади: Пробајте ...

Како да согорите 500 калории додека да трепнете? ...

СНИМКИ ОД ДРОН: Како изгледаше протестниот митинг ...

Пеколно во Шпанија: Температури до 42 степени и ...

Во ЖИВО: започна протестот со околу 90 илјадите ...

Пејачот на песната „Земјо мила“ во првите редови ...

Флорентино за Мбапе: Кутриот, веќе почна да жали ...

Илјадници граѓани излегоа на протестот на ...

(ВИДЕО) Бајден падна од велосипед

(Видео) Мечка провали во автомобил за да украде ...

(ВИДЕО) Пред 18 години го постигна голот на ...

Пожар на Брач и Хвар (ВИДЕО)

Кореецот кој ги скрши италијанските срца пред 20 ...

(Видео) Пендаровски со надбискупот Галагер ...

Украина: Потона рускиот брод полн со оружје и ...

ПЛЕСКАВИЧКИ ОД ЗЕЛЕНЧУК! Лесен оброк за топлите ...

„LP Duo“ со концерт на плоштадот „Мајка Тереза“ ...

„LP Duo“ со концерт на плоштадот „Мајка Тереза“ ...

(ВИДЕО) Димковски: Нови 3.769 хектари на ...

Запечени тиквици – подготовката трае само 5 минути

Задолжитено пробајте! Најкрцкавото месо со млади ...