Според неофицијални информации, најмалку четири лица загинаа во протестите ширум Иран поради намалувањето на државните субвенции за храна, кои прераснаа во ...
сите 16 | | | веќе видена

Настрада македонскиот јазик: Скандалозен почеток ...

Одбраната на Работнички е „швајцарско сирење“ – ...

Одбраната на Работнички е „швајцарско сирење“ – ...

ПОГРЕБАНИ НАТАША И НЕЈЗИНИТЕ СИНОВИ! Цетиње ...

(ВИДЕО) Август месец ќе остане запаметен и ...

(ВИДЕО) Несекојдневна глетка: Торнадо на Халкидики

Голем пожар во Шпанија – осум села и 1.500 луѓе ...

Голема експлозија во главниот град на Ерменија, ...

35 ЛУЃЕ ИЗГОРЕА ВО ПОЖАР ВО ЦРКВА-ВРИСОЦИ ЗА СПАС ...

(ВИДЕО) Беше прв пик на НБА драфтот, славата ја ...

Силна експлозија на пазар во Ереван, има и жртви ...

Торнадо на првиот крак на Халкидики (ВИДЕО)

(ВИДЕО) СКАНДАЛ во САД! – Падна на допинг тестот, ...

Татко го користи бебето за да краде низ маркет, ...

ЗАДОВОЛНА ОД СВОЈОТ ИЗГЛЕД: Ирачка актерка го ...

(Видео) Мицкоски: Ќе ја напуштам политиката ако ...

Тинејџерот Поповичи го собори 13 години стариот ...

Доаѓаат автентични аватари за игри и чет-ботови

Голема екплозија во трговски центар во Ереван, ...

Нарко банди направија масакр по улиците во град ...

Нарко банди направија масакр по улиците во град ...

Во Полска пронајдено нацистичко богатство вредно ...

(Видео) Георгиевски: Започнува авансната исплата ...

Скандалозно: Владата забранила коментари на ...

(Видео) Торнадо ги изненади Македонците на ...

ЏОНСОН ОДМАРА ВО ГРЦИЈА Британскиот експремиер ...

Роналдо го игнорираше Тен Хаг, помина како покрај ...

Брз ручек: Потпечени тортиља сендвичи со пилешко ...

Документарни филмови од кои може да се ...

КАДЕ Е БАЛКАН? Словенците велат таму ПОДОЛЕ, ...

Атанасов постигна гол од 30 метри, Адеми го ...

Како се брани своето

Најдобрите паради на Димитриевски против Барселона

Како изгледа НАЈГОЛЕМАТА БЕНЗИСКА НА СВЕТОТ ...

Среќа во несреќа: Мал авион едвај слета на ...

Адеми му врати со гол на Атанасов, пресврт на ...

Спектакуларен гол на Јани Атанасов за Хајдук, од ...

Мадона: Тој настап за малку ќе ми ја уништеше ...