Тој смета дека тоа ќе ја зголеми безбедноста во неговата држава, а финската премиерка кажа дека се надева на позитивна одлука во Парламентот, која во овој ...
сите 713 | | | веќе видена

Атрактивна српска водителка стана вирален хит и ...

„Ако утре ме нема“ на ДНК и Џамбо Агушев доби ...

ВИДЕО | Првата снимка по гранатирањето на ...

Чудо невидено, жена падна под воз и остана ...

(Видео) Илон Маск подготвува голема премиера во ...

Наследникот на Генчовска, Милков: За Македонија ...

Арсовски: Скафандер министерката стана скандал ...

(Видео анкета) Македонската естрада поделена на ...

Постилинденски: Турскиот Star Wars

А да видите Миле со која песна излезе на ...

Нова серија на „Нетфликс“ ги воодушеви критичарите

Лапароскопска хистеректомија со најсовремена ...

ВИДЕО | Иван ја раскажа својата приказна еден ...

Густаво Петро положи заклетва, Колумбија го доби ...

Сте виделе ли некогаш дебел 90-годишник?

Вчера одбележани 35 години од Вевчанскиот случај ...

Вчера одбележани 35 години од Вевчанскиот случај ...

По големата заплена на Табановце, на патниците од ...

Една момент беше пресуден – Еве зошто се разведоа ...

Рома со убедлива победа над Шахтар пред почетокот ...

Светот полуде по неа! Oваа црногорска плажа „The ...

Прво видео досега - ова чудо на природата никој ...

Халанд почна да “тресе“ во Премиерлигата! (ВИДЕО)

Шоу на Барселона против Пумас, Каталонците броеја ...

Атлетико го прегази Јувентус во генералната ...

Левандовски си најде омилен соиграч во Барса, ...

Левандовски постигна првенец, Барса блескаше на ...

Верона и Венеција шокирани во Купот на Италија

Верона и Венеција шокирани во Купот на Италија

(Видео) Студенти од Македонија направија паметна ...

Брегалница триумфално против „пандевци“, Силекс ...

Тарантино откри кој филм го смета за најдобар на ...

(ВИДЕО) Се сруши најдолгиот мост во Кина

Брегалница триумфално против „пандевци“, Силекс ...

80 ИЛЕГАЛНИ РУДАРИ ГИ СИЛУВАЛЕ МАНЕКЕНКИТЕ, ...

ВИДЕО| Прекинот на огнот меѓу Израел и ...

(ВИДЕО) Пред точно 30 години Шек дебитираше во ...

ГОЛЕМ ПОЖАР ВО ХВАР! Маж загина, пожарникарите се ...

Малото девојче и дупката до Кина (ВИДЕО)