Ако не сте го гледале Евровизија неколку години и сте се вклучиле синоќа, веројатно ништо не сте разбрале кога се работи за гласање. Веќе неколку години, ...
сите 38 | | | веќе видена

Сестрите на пејачот осудени на 30 години затвор ...

ВИДЕО | Генерал Хаџи Јанев: Воената помош на ...

Совети од 1973 за млади Југословени како да им ...

Совети од 1973 за млади Југословени како да им ...

(Видео) Со спектакуларен огномет пуштен за ...

КОМПИРИ ОД РЕРНА! Вкус за паметење! (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

ВИДЕО | Мицкоски: Нѐ очекува тешка зима, Владата ...

Ротор од хеликоптер уби млад Британец на одмор во ...

Додека други гинат, двојката Зеленски позираше за ...

Стоилковски: Ацевски наместо да поништи, прифатил ...

Змија долга 5,5 метри задавила Американец, ...

Мицкоски во посета на општина Гевгелија во ...

Среде проповед разбојници ограбиле свештеник и му ...

На протести против Обединетите нации во Конго ...

Две пречки за 15 секунди трефна Барса против ...

ВО МОМЕНТОТ КОГА ЛИЗ ТРАС НАЈАВИ ОДЛУЧНА БОРБА СО ...

Фудбалерка на Англија постигна ретко виден гол

Дибала пречекан како „бог“ од навивачите на Рома

Бугарите пријатно изненадени: Македонија Ѓ.П ги ...

Бензема стрелец за „кралевите“ во ремито со Клуб ...

Нов император во Рим: Реки од луѓе на ...

Дембеле и Кин блескаа во ремито меѓу Барса и Јуве

Азар погоди по 188 дена, Реал само до реми со ...

Водителката се онесвести, прекината дебатата на ...

Единствен црно-бел колач: Потребни ви се само 4 ...

Адеми кобен за Шкупи, Динамо Загреб оди понатаму ...

Прекината политичка дебата во Британија, ...

Заспа одбрната на Шкупи, Адеми казни

Адеми го „смрзна“ Шкупи – Динамо води на „Тодор ...

Почина познатиот српски актер Бранко Цвејиќ ...

ЏОНСОН ГО СПОРЕДИ ЗЕЛЕНСКИ СО ЧЕРЧИЛ Украинскиот ...

(Видео) Тиквички полнети со мелено месо - сочни и ...

ВО ЖИВО: Хрватска официјално го отвора мостот ...

Додик и седум попови и со бик на ражен отвори ...

Голем пожар беснее во Чешка, целата земја е во чад

Зеленски објави видео од Одеса: „Ќе ги казниме за ...

Додик со седум свештеници освети бензиска пумпа, ...

Додик со седум свештеници освети бензиска пумпа, ...

[Видео] Чадот од шумскиот пожар во Чешка се шири ...