Пред точно 20 години, на 15-ти мај 2002 година, Реал Мадрид по деветти пат стана европски првак во фудбал, а победничкиот гол во финалето во Глазгов против ...
сите 9 | | | веќе видена

ФОТО+ВИДЕО | Макрон: Желбата на Молдавија за ...

Бајден до американските нафтени компании: ...

(Интервју) Стевчо Јакимовски: Никој не може да ме ...

По 7 кривични пријави од власта македонски ...

ФОТО+ВИДЕО | Одржано првото рочиште од повторното ...

Постпанк бендот „Морднилап“ („Палиндром“) на ...

(ВИДЕО) Тешки думи денеска во бугарскиот ...

(Видео) Ковачевски: Поддршката на информатичкиот ...

(Видео) „Очекуваме Владата да одобри зголемување ...

5 ФИЛМОВИ КОИ ВЕДНАШ ЌЕ ВЕ ТРАНСПОРТИРААТ ДО ...

5 ФИЛМОВИ КОИ ВЕДНАШ ЌЕ ВЕ ТРАНСПОРТИРААТ ДО ...

Овој хрватски град го зазеде првото место на ...

The last shot

The last shot

(Видео) Јакимовски: Христијан Мицкоски ...

Како да направите домашен путер: Поевтин од ...

Кузеска: Го штитиме економскиот стандард преку ...

Голот на Барди номиниран за погодок на колото во ...

Компир од рерна со сирење – супер крцкав и кремаст

По снимката со пцуење и врескање, Талат тврди ...

При брзина од 80 км/час префрли во рикверц – ...

Пејчиновски: Максимално да го искористиме ...

КАКО НА ФИЛМ НА ЗАДУШНИЦА ВО ШТИП – куче рипнало ...

Девојка од Сараево открива: „Што ме разочара на ...

Дали е ова тајно гласање: Лекарската комора дели ...

Научници направија кожа за роботи од човечки ...

Томосот на Заев од Microsoft – се закотви во ...

Италијаните му ја посочија големата грешка на ...

ВМРО-ДПМНЕ: Премногу е, народот плаќа поскапа ...

(Видео) Милошоски: Премногу е, поради СДСМ имаме ...

Милица Павловиќ првпат откри дека била во врска ...

(Видео) Стоилковски: Нови 900.000 буџетски евра ...

ВИДЕО | Проф. д-р Узунов: Неизвесноста создава ...

ВИДЕО | Грковска: Сајбер безбедноста е ...

(Фото) Во костум со пенис, Кристина Агилера пееше ...

(Фото) Во костум со пенис, Кристина Агилера пееше ...

Нов германски тенк Panther претставен во Париз

Двајца полицајци убиени во престрелка во јужна ...

ВИДЕО | Тачи: Јас сум за предвремени избори ако ...