Откако пилотот на мал авион изгубил свест, едниот од двајцата патници ја презел работат во свои раце и со помош на контролор од земјата успеал да го слета ...
сите 24 | | | веќе видена

Ерос Рамацоти објави нова песна и најави светска ...

Стоилковски: Премногу е, 5 милиони евра за 4 ...

ВИДЕО | Огнен Јанески: Македонскиот јазик во ...

ШТО АКО ТУРКИЈЕ ЈА „РАЗОРУЖА“ ГРЦИЈА? Ердоган го ...

(Видео) Амбер Херд призна дека сè уште го сака ...

ВИДЕО | Атовска од Киев: Вниманието на сите ...

Ковачевски-Мишел: Интеграцијата на Западен Балкан ...

BTS ќе ги паузираат групните активности: ...

ВИДЕО | Дувњак: Затворите слабо се менаџираат и ...

ВИДЕО | Генерал Стојановски: Не треба да се ...

Атовска од Киев: Цела територија на Украина е во ...

Backstreet Boys со специјални гости на концертот ...

Си беше еднаш на Чудниот Запад

Кобинација од најлошите ноќни мори на Пентагон

Обновено: Европската тројка со посета на Киев ...

(Видео) Астрономи веруваат дека ја откриле првата ...

(Видео) Поранешен боксер нокаутираше муштерија ...

ВИДЕО | Панчев: Корупцијата тешко се докажува и ...

ВИДЕО | Атовска од Украина: Макрон, Драги и Шолц ...

Топ 10 забивања на сезоната во Евролига

Концерт предизвикал мал земјотрес во Берлин

Украинците се снабдени со повеќе противтенковски ...

Гладна дива мечка влезе во паркиран камионет и го ...

Голем пожар во Аризона- го предизвикал човек, кој ...

Вучиќ: Минималецот и просечната плата ЌЕ РАСТАТ ...

Вучиќ: Минималецот и просечната плата ЌЕ РАСТАТ ...

Том Хенкс ги загрижи фановите, му се тресат ...

Вратата за „оној свет“; Изградена е 350 години ...

(ВИДЕО) Ковачевски: Балканските спортски ...

Пирс Морган ѝ се обрати на Амбер Херд: Престани ...

Пендаровски до Мишел: Европската геополитичка ...

Младите ракометари го покажуваат талентот на ...

Денисов: Го ризикувам животот, но ќе кажам дека ...

Стојановски: советникот од ВМРО-ДПМНЕ, Михајло ...

Можете ли да го издржите жестокото темпо? 20 ...

ИМАМЕ КРВ НА РАЦЕТЕ: Шварценегер ја обвини Европа ...

Погба потпишал четиригодишен договор со Јуве, ќе ...

Милошоски: Колку побрзо падне Владата, толку ...

Спасувачите извеле чудо: По четири дена од бунар ...