Протестите се одржаа во знак на солидарност со Мирела Чавајда и сите жени на кои им е ускратен законски загарантираниот абортус и други форми на здравствена ...
сите 3 | | | веќе видена

ОТКРИЕНА СТАРА ТАЈНА: ЧОЛА бил во врска со ...

Добредојде лето

Гол машина: Левандовски и неговите мајстории во ...

Николоски од Стразбур: Македонија да почне ...

Левица: Владата учествувала во подготовката на ...

(Видео) Петгодишно дете во Тексас починало во ...

(Видео) Петгодишно дете во Тексас починало во ...

Дали причината за молкот на Владата за ...

Митева: СДСМ со навреди кон работниците дека не ...

Колач чоколадно чудо – црешите во него му даваат ...

Домашен сладолед од грчки јогурт – вкусен и ...

Убедливо најдобриот рецепт за ликер од малини: ...

(ВИДЕО) Колева: ВМРО-ДПМНЕ да ја прифати пораката ...

(Видео) Бијонсе ја објави првата песна од новиот ...

ВИДЕО | Жагар: Јавноста треба да се информира за ...

ВИДЕО | Хаџимишев: Греење на Скопје мора да има, ...

ВИДЕО | Мицкоски: Предложив премиер Албанец, го ...

ВИДЕО| Андоновиќ: Макрон во обид да договори ново ...

ВИДЕО | Кацарска: Не може само Владата да се ...

ВИДЕО | Земон: Еден од најранливите народи во ...

Што ако Сталоне беше Терминатор?

ВИДЕО | Атовска од Киев: Одеса повеќе не е мирен ...

(Видео) Од март ја чекаше терапијата за ретката ...

Самитот за Западен Балкан без присуство на ...

Макрон го загуби апсолутното мнозинство во ...

Разговор со дел од екипата на турската серија што ...

Роналдињо на 40 години ги фрли во сенка Погба, ...

Шакира објави нова песна, обожавателите мислат ...

Пендаровски-Марин: Процесот на проширување не ...

Мајка ја протерала ќерка си од ноќен клуб и ја ...

Скопјанка настапи гола, само со самолеплива трака ...

Сопругата на претседателот, Елизабета Ѓоргиевска ...

Мамиќ до Уставен и Врховен суд: Вие се најлоша ...

(Фото и Видео) Финската премиерка Марин во посета ...

Соборен е светски рекорд – најмногу склекови за ...

Богдана и Вељко се забавуваа на сплав: Буквално ...

Богдана и Вељко се забавуваа на сплав: Буквално ...

Стаменкоска-Трајкоска: Проблеми при уписите во ...

Браво! Болничари со кул изум ќе може да ...