МВР и ЈО со денови молчат за оштетувањето на буџетот на државата преку фиктивни фактури за поврат на ДДВ во висина и до 30 милиони евра, во кои што главни ...
сите 30 | | | веќе видена

Колумбискиот крал на „ТикТок“: Човекот кој му се ...

Со магијата на вештачката интелигенција може да ...

Манчестер Сити за 12 милиони фунти продава голман ...

Поради ова ВИДЕО се шпекулира дека актерот Том ...

Стевчо Јакимовски за Инфомакс: Мицковски е ...

Пекарски полумасни погачици – нема кој не ги сака

Сочна пита од мелено месо без кори: Сите ќе ви ...

Запечена брокула со домати: Брзо и евтино јадење

Колач со цреши и чоколадо

ЧОКОЛАДНИ КОЦКИ СО КОКОС! Овој колач мора да го ...

ТАЈВАН ИМА СОПСТВЕНА СУПЕРСОНИЧНА РАКЕТА? Еве ...

Банана од која уште одзвонува во Барселона

10- годишно момче пропаднало во длабок бунар, пет ...

Макрон, Шолц и Драги пристигнаа во Киев

Пендаровски на средба со полскиот министер Рау: ...

Коциќ: Со можноста за фотоволтаици за секое ...

Пендаровски: Ние немаме видено француски предлог

Хејли Бибер по нејзиниот мозочен удар и ...

Митева: Премногу е, на анкета на над 50.000 ...

(Видео) Мишел: Ги поддржуваме сите напори да се ...

Ерос Рамацоти објави нова песна и најави светска ...

Стоилковски: Премногу е, 5 милиони евра за 4 ...

ВИДЕО | Огнен Јанески: Македонскиот јазик во ...

ШТО АКО ТУРКИЈЕ ЈА „РАЗОРУЖА“ ГРЦИЈА? Ердоган го ...

(Видео) Амбер Херд призна дека сè уште го сака ...

ВИДЕО | Атовска од Киев: Вниманието на сите ...

Ковачевски-Мишел: Интеграцијата на Западен Балкан ...

BTS ќе ги паузираат групните активности: ...

ВИДЕО | Дувњак: Затворите слабо се менаџираат и ...

ВИДЕО | Генерал Стојановски: Не треба да се ...

Атовска од Киев: Цела територија на Украина е во ...

Backstreet Boys со специјални гости на концертот ...

Си беше еднаш на Чудниот Запад

Кобинација од најлошите ноќни мори на Пентагон

Обновено: Европската тројка со посета на Киев ...

(Видео) Астрономи веруваат дека ја откриле првата ...

(Видео) Поранешен боксер нокаутираше муштерија ...

ВИДЕО | Панчев: Корупцијата тешко се докажува и ...

ВИДЕО | Атовска од Украина: Макрон, Драги и Шолц ...