Премиерот Димитар Ковачевски, на покана на Универзитетот Американ Колеџ, каде што беше шеф на катедрата за маркетинг на Факултетот за деловна економија и ...
сите 69 | | | веќе видена

Блесна Бојан Миовски – два гола за две минути!

Мајсторија на Барди од слободен удар, Македонија ...

Спектакл на небо и земја: Што е побрзо - `Nevera` ...

Протести против насилството со огнено оружје во ...

ВИДЕО | Ковачевски: Му благодариме на Патријархот ...

Во Перу се прават и вуду ритуали само да се ...

(Видео-изјави на Ковачевски и Вартоломеј) ...

Полицијата затекна 17 малолетници по полноќ во ...

Се топат во уста: Феноменални кнедли со кајсии ...

Лудо скандирање на Црногорците, ги провоцираа ...

(Видео) Кузеска: Обвинителството да ги испита ...

Салах искрен: Ја сакам Златната топка!

Во Пробиштип 29 пијани возачи за четири часа ...

За флексибилност и опуштање на мускулите: Осум ...

Мисајловски: Ковачевски се смее на понижувањата ...

СКАПО Е ГОРИВОТО: Девојка си наполни бензин, па ...

Брзо, ефтино и БЕЗ ВАЛКАНИ САДОВИ: Идеален ручек ...

Венецуелскиот опозициски лидер Гуаидо физички ...

Протести против насилството со огнено оружје во ...

Илјадници луѓе протестираа во САД за построга ...

Столе Димитриевски во „топ 10“ најдобри одбрани ...

Лоциран урнатиот хеликоптер во Италија, сите ...

ОН загрижени за новите судири во Либија, бараат ...

Заедничка литургија на патријархот Вартоломеј и ...

Оптичка илузија со која може да доживеете ...

Голема експлозија во хемиска фабрика во Донецк, ...

Големо невреме и поплава во Анкара, најмалку една ...

СИЛНО НЕВРЕМЕ ВО ТУРКИЕ Има и загинати (ВИДЕО)

(Видео) „Ја одбравме 'Глас ми се слуша' ...

(Видео) „Ја одбравме 'Глас ми се слуша' ...

Возачи ги блокираат бензинските пумпи во Полска ...

(ВИДЕО) Маричиќ за Фронтлајн: „Отворен Балкан“ е ...

„Идната идна западна Бугарија“: Рама одбра ...

ВИДЕО| Бритни Спирс и Мадона го повторија ...

Решена мистерија во САД: Ги убиле родителите, а ...

(Видео) Како од научно-фантастичните филмови: ...

Потоп во Босна, се излеаја неколку реки, ...

Албански навивачи провоцираа со знаме на Голема ...

Петков и пред Шолц ги повтори условите за кревање ...