Предлогот на нова Влада е стара песна со нов глас, само со уште послаб хор. Луѓето кои беа во составот на минатата Влада која требаше да биде реформска, не ...
сите 26 | | | веќе видена

ИМА МИЛИОНИ, А СЕ ЗАТВОРИ ВО ДВОРЕЦ СО МАЧКИ: ...

ИМА МИЛИОНИ, А СЕ ЗАТВОРИ ВО ДВОРЕЦ СО МАЧКИ: ...

ВИДЕО | Стоилковски: Недовербата кон оваа власт е ...

Магичниот свет на инвертер клима уредите: Зошто ...

„Промените се случуваат, секогаш со народот“ во ...

(Видео) Русија тврди дека се предале уште 694 ...

Легенди кои завршија со фудбал и легенди кои ...

ВИДЕО | Стојановска: Карпош е една од ...

ВИДЕО | Д-р Митов: Народот сигурно ќе влезе во ...

ВИДЕО | Ѓорчев: Треба да престанеме да молиме и ...

Почина Игор Старовиќ, фронтменот на групата ...

ВИДЕО | Хоџиќ: Бугарите во Македонија се ...

ВИДЕО | Хоџиќ: Бугарите во Македонија се ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Пандемијата на ковид стивна, ...

Мајами предводен од Батлер победнички го започна ...

Мајами предводен од Батлер победнички го започна ...

Превртување од радост, легендарниот Нотингем на ...

Нотингем Форест ќе игра за место во Премиер ...

Батлер со 41 поен го водеше Мајами до победа ...

Батлер ги растури Бостон – Мајми води во финалето ...

Вселенскиот туризам станува сѐ попопуларен: За 8 ...

Со МАСЕРАТИ тргнал да се спушта по Шпанските ...

ВИДЕО| Расте бројот непознати предмети на небото, ...

Невидени снимки од НЛО прикажани во Конгресот, ...

Јанчев: Инвестиција од 2,2 милиони евра за ...

Средба Мицотакис – Бајден: Грција ќе набави воени ...

Николовски: Преку нови четири огласи на ...

Шведска потпиша барање за влез во НАТО

Царкњас за одлуката на Вселенската патријаршија: ...

Американската армија: Чести се средбите со НЛО, ...

(Видео) Поглаварите на МПЦ и на СПЦ задутре на ...

Вака изгледала евакуацијата на ранетите од ...

(ВИДЕО) НАПАДИ ВО ЗАПАДНА УКРАИНА: Русите ја ...

Дурант: Марихуаната е како чаша вино

Куман и Лапорта се сретнаа првпат по отказот, ...

Колку е издржлив Steam Deck?

Вознемирувачки снимки: Евакуација на ранети ...

Илон Маск: Џо Бајден е воден од „идиот“