Ова е последна година на мандатот на претседателот на Албанија, Мета и неговиот однос со сегашната Владата на Еди Рама е лош и таму треба да има гласање за ...
сите 118 | | | веќе видена

Домашен сладолед од грчки јогурт – вкусен и ...

Убедливо најдобриот рецепт за ликер од малини: ...

(ВИДЕО) Колева: ВМРО-ДПМНЕ да ја прифати пораката ...

(Видео) Бијонсе ја објави првата песна од новиот ...

ВИДЕО | Жагар: Јавноста треба да се информира за ...

ВИДЕО | Хаџимишев: Греење на Скопје мора да има, ...

ВИДЕО | Мицкоски: Предложив премиер Албанец, го ...

ВИДЕО| Андоновиќ: Макрон во обид да договори ново ...

ВИДЕО | Кацарска: Не може само Владата да се ...

ВИДЕО | Земон: Еден од најранливите народи во ...

Што ако Сталоне беше Терминатор?

ВИДЕО | Атовска од Киев: Одеса повеќе не е мирен ...

(Видео) Од март ја чекаше терапијата за ретката ...

Самитот за Западен Балкан без присуство на ...

Макрон го загуби апсолутното мнозинство во ...

Разговор со дел од екипата на турската серија што ...

Роналдињо на 40 години ги фрли во сенка Погба, ...

Шакира објави нова песна, обожавателите мислат ...

Пендаровски-Марин: Процесот на проширување не ...

Мајка ја протерала ќерка си од ноќен клуб и ја ...

Скопјанка настапи гола, само со самолеплива трака ...

Сопругата на претседателот, Елизабета Ѓоргиевска ...

Мамиќ до Уставен и Врховен суд: Вие се најлоша ...

(Фото и Видео) Финската премиерка Марин во посета ...

Соборен е светски рекорд – најмногу склекови за ...

Богдана и Вељко се забавуваа на сплав: Буквално ...

Богдана и Вељко се забавуваа на сплав: Буквално ...

Стаменкоска-Трајкоска: Проблеми при уписите во ...

Браво! Болничари со кул изум ќе може да ...

Тетовирани нокти: Новиот неодолив тренд на ТикТок

Чави до ѕвездите на Барселона: Не сакате во ...

Ибрахимовиќ ги тестираше Халанд и Њуњез, кој е ...

Роналдињо го има осетот и на 42 години, на ...

Роналдињо го има осетот и на 42 години, на ...

Недозволиво е Ковачевски и Османи да молчат за ...

Арсовски: Ако нема договор за избори, ВМРО-ДПМНЕ ...

ВИДЕО | Гешоска: Почнува новото издание на КРИК ...

Демократијата умира во глупоќа

Демократијата умира во глупоќа