Сите што поседуваат домашни миленици знаат дека животните сакаат да играат, но се чини дека смеењето е нешто што го прават само луѓето и можеби неколку други ...
сите 5 | | | веќе видена

Муцунски: ООУ „Блаже Конески“ добива енергетска ...

Николова: СДСМ инвестира во повисоки плати, нови ...

Мицкоски: Проектите кои се прават не се на ...

Претседателот Пендаровски го прими ученикот со ...

ВИДЕО | Чанкуловска: За музеите државата треба да ...

Тренчевска: општина Делчево добива нова детска ...

НБА Топ 5: Вечер на Стеф и Пул (ВИДЕО)

Расте бројот на НЛО, велат претставници од ...

Џорџ Буш случајно ја осуди „неоправданата и ...

(Видео) Половина од животот ѝ го посветив на ...

Архиепископот Стефан и владиците на МПЦ-ОА ...

ПО СКАНДАЛОТ: Дарко Лазиќ фатен на ОВА МЕСТО – ...

Лазаров: НИКОБ е бренд во кој луѓето веруваат, ...

(Видео) Тејлор Свифт дипломираше и доби почесен ...

Разочараниот Османи одбил готов предлог од Софија ...

Саитоски: Очекувањата се големи, против Украина и ...

ВИДЕО | Дувњак: Во оваа држава ако имате многу ...

Голден стејт убедливо ја доби првата битка со ...

Искусете ги винариите од Фрушка Гора, царството ...

ВИДЕО | Ристевска – Јорданова: Во ЕП Македонија ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Хрватска, Турција, Унгарија – ...

Заедничка литургија на македонската и на српската ...

ВИДЕО | Милевска: Пораките на ЕК и Борел одат во ...

СПЦ и МПЦ-ОА во Белград одржуваат литургија на ...

Новата комедија на Нетфликс со Ребел Вилсон која ...

„Ни треба нов Чаплин за да сведочи дека филмот не ...

Вориорси го запреа Дончиќ и поведоа во ...

Спектакуларно: Еве како се следеше и славеше ...

Спектакуларно: Еве како се следеше и славеше ...

Стоп за Дончиќ, Вориорс водат со 1-0 во западното ...

Голден Стејт ворирорс тргна убедливо – Дончиќ и ...

Среќните панталони на тренерот на Ајнтрахт - еден ...

Пречек за македонските владици во Белград (ВИДЕО)

Ајнтрахт Франкфурт со пенал рулет го елиминира ...

Ајнтрахт Франкфурт со пенал рулет го елиминира ...

Богата концертна сезона на Авалон

(ВИДЕО) Русите покажаа каде се и во каква ...

На Ѓукановиќ во Приштина му го врачија „клучот на ...

МАКЕДОНИЈА ПЕТТА НАЈСИРОМАШНА ВО ЕВРОПА СПОРЕД ...