На натпревар во последното коло од колумбиската втора лига, се случи скандалозно „местење“ на резултатот, со цел гостинската екипа да се пласира во елитата. ...
сите 17 | | | веќе видена

ВИДЕО | Христоски: Крушево е светски центар за ...

ХАЈДИ КЛУМ ВО МУЗИЧКИТЕ ВОДИ: Славната манекенка ...

Не беа доволни 39 поени на Кари: Индијана го ...

Не беа доволни 39 поени на Кари: Индијана го ...

Иран, Русија и Кина почнаа заднички воени вежби ...

Индијана без пола тим ги победи Вориорс

ВИДЕО | Мангутова – Стоилковска: Во С Македонија ...

(ВИДЕО)Фрчко Национале: Заев направи повеќе за ...

Фрчко во Центар: СДСМ на локални изгуби затоа што ...

ВИДЕО | Голема експлозија во Гана: Има жртви, а ...

Данска продолжува без грешка на Европското ...

Тајкун возел 400 километри на час по автопат ...

(Видео) Загина 24-годишна девојка - била ...

Гудуриќ го предводеше Фенер до тешка победа ...

Гудуриќ го предводеше Фенер до тешка победа ...

Иванка Трамп повикана да сведочи во истрагата за ...

(ВИДЕО) „Договорно производство на органска ...

ВИДЕО | Брнабиќ: Ги исполнивме сите барања од ...

(Видео) Брејвик мора да остане во затвор, бидејќи ...

Ханделсблат: Спонзорите нервозно ја следат ...

„Сигурно се сеќавате на легендарната…“ – Оксана ...

Поп со џип влезе во река за Водици, циркуз во ...

Jа урнаа и Хрватска – Црногорците не се ...

(ВИДЕО) Николовски во Валандово: Северна ...

Го нарекуваат „милионер под маска“ – Факти за ...

(ВИДЕО) Николовски во Валандово: Северна ...

Најмалку 40 монаси на Света Гора починале од ...

ФОТО+ВИДЕО | Средба Бербок – Блинкен во Берлин: ...

Јокиќ повторно се „исклучи“ и тргна кон судијата, ...

Откриени и казнети 60 неисправни возила кои ...

Откриени и казнети 60 неисправни возила кои ...

ВИДЕО | На денешен ден се родил Федерико Фелини: ...

СЕ ШЕТАШЕ ГОЛ, ПА СЕ ТЕПАШЕ СО ПОЛИЦИЈАТА: НФЛ ...

(Видео) Потресна исповед на девојката која Матеј ...

Џамбатиста Вали направи спој на Висока мода и ...

(Видео) Катица Јанева сака лично да ги следи ...

Катица Јанева бара и сама да оди на судењата каде ...

Леле Леле Мила МАЈЧИЦЕ, Мирка класната во ...

Огромен корален гребен откриен кај Тахити (ВИДЕО)