Политичките амбиции на 52-годишниот актер предизвикаа возбуда во либералните кругови, особено кај Тексашаните згрозени од одлуките на актуелниот гувернер Грег ...
| | веќе видена

Герасимовски: Аплицирајте на повикот на Општина ...

ВИДЕО | ЗНМ и ССНМ: Пријавата од раководителката ...

Вознемирувачки сцени и потресни моменти од ...

ПРЕДАВАЊЕ ИЛИ ЕВАКУАЦИЈА? Извлечени дел од ...

ВИДЕО | Насов: Фотоволтаиците се многу корисни, ...

Украина објави извештај за конфликтите во ...

ВИДЕО | Д-р Мојаноски: СПЦ не може да одлучува за ...

А го видовте ли лудилото во Штутгарт со голот за ...

ВИДЕО | Д-р Сопронов: Криминалците користат ...

Ова е жената на која ѝ е посветена победничката ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Доколку Финска и Шведска ...

Намалете ја големината на сликите со Shrink.media

Мечка трча низ населба во Битола (ВИДЕО)

Садио Мане човечка громада

(Видео) Eвакуирани ранетите украински војници од ...

(Видео) Eвакуирани ранетите украински војници од ...

Еве како звучел македонскиот јазик пред неговата ...

Најочекуваните филмови на Канскиот филмски ...

Најочекуваните филмови на Канскиот филмски ...

Научници го снимиле звукот на бактериите

Украинскиот победник на Евровизија замина на ...

Мрежа од 120.000 бункери поврзани тунели: Финска ...

Цедевита Олимпија и Црвена звезда ќе играат ...

ПРЕМНОГУ Е! ОВА Е ПРОТЕСТ ЗА ПРОМЕНИ!: ВМРО-ДПМНЕ ...

БОЛНИЦИТЕ ПРЕПОЛНИ, ЛУЃЕТО ЕДВАЈ ДИШАТ-СЕ НАДВИ ...

Запознајте го `Squad` - евтин мал градски ...

Вечерва ИК на ВМРО-ДПМНЕ ќе одлучува за следните ...

Шведска донесе одлука да побара членство во НАТО

(Видео) Чоколаден колач од 3 богати слоја: ...

(ВИДЕО) Му ја украл косилката за трева, ама прво ...

Финска и Шведска во предворјето на НАТО, Русија ...

Енергија, опуштање и затегнување на мускулите на ...

Паѓаат бомби околу него, а тој ја пее ...

Британски фудбалер јавно призна дека е геј: ...

(Видео) Бислимоски најави нов тарифник: ...

#СкратенКорнер: Дали Пеп некогаш повторно ќе ја ...

ВИДЕО | Реакција за почит: Лавица го спаси ...

Тој е најголемиот губитник на Евровизија – го ...

ВИДЕО | Собранието како арена за партиски битки, ...