Секако двете страни треба да се вратат на преговарачката маса и треба да се искористат сите можности за да се воспостави довербата.Тоа е најдобриот начин ...
сите 362 | | | веќе видена

Аргентина и без Меси го победи Чиле (ВИДЕО)

Суарез му донесе многу важна победа на Уругвај ...

ВАР двапати го спаси Алисон од црвен картон, ...

Виси плејофот за Лејкерси по новиот пораз, ...

ВИДЕО | Циговски: Успешна зимска сезона во ...

Јанчев бара проект за спас на Тиквешкото езеро

Со копачка у грло: Голманот на Еквадор бранеше ...

Звезда прва го доби Олимпијакос дома, Зенит го ...

Звезда прва го доби Олимпијакос дома, Зенит го ...

(Видео) Ковачевски на Светосавска академија: ...

Госенс: Ја продолжувам германската традиција со ...

(Видео) Ковачевски: Прославата на националниот ...

Родителите ги продале бубрезите, а сега сакаат и ...

Вистинските емоции „Зад завесите’’ - Бојана со ...

„Вулкан“ од емоции во новото музичко дело на ...

Левицата го поднесе предлог-законот за минимална ...

Снег падна во Ерусалим и предизвика големи ...

Снег падна во Ерусалим и предизвика големи ...

Аки Рахимовски погребан во Загреб со песната ...

Погребан Аки Рахимовски

Под македонско знаме и со песната „Зошто си ме ...

(Видео) Првиот транс актер во земјава со емотивна ...

Фокусирајте се на долниот дел од телото: 12 ...

ВИДЕО | „Гледам во таа матна вода, се прашувам ...

Вака не е ни на тренинг – Аргентина ја победи ...

Емотивен говор на ќерката на Аки Рахимовски: ...

КОЛКУ НЕСОВЕСНА РЕАКЦИЈА Наместо да го исчисти ...

Барселона го враќа играчот кој во Англија се ...

Барселона го враќа играчот кој во Англија се ...

Барселона го враќа играчот кој во Англија се ...

Луд маневар над провалија за над 30 милиони ...

(Видео) Тренчевска и Мурати со отчет за 2021: ...

10-годишниот Влаховиќ си поигрува со своите ...

Читајте текстови од различни веб страни преку ...

Од популарната апликација iBeer заработувал ...

ВИДЕО | Шоптрајанова: Делото на маестро Џамбазов ...

(Видео) Поглед кон иднината: Системот Night ...

ЗА ПОБРЗ И ПОЕФИКАСЕН РАЗВОЈ НА ВАКЦИНАТА Во ...

Балашевиќ и Бреговиќ пред 40 години се скарале за ...