Литванец ја тестираше својата издржливост така што помина 3 часа и 1 минута потопен до врат во мраз, за ​​да го собори Гинисовиот рекорд. Валеријан Романовски ...
сите 4 | | | веќе видена

Tesla го претстави електричниот Cyberquad за деца ...

(Видео) Американски сурфер сруши гинесов рекорд ...

ВО ЕВРОПА НАЈСМРТОНОСНИТЕ ПАТИШТА СЕ ТОКМУ НА ...

ВО ЕВРОПА НАЈСМРТОНОСНИТЕ ПАТИШТА СЕ ТОКМУ НА ...

ФОТО+ВИДЕО | Убавата партнерка на Ана Брнабиќ во ...

ФОТО+ВИДЕО | Убавата партнерка на Ана Брнабиќ во ...

Академик Љупчо Коцарев, добитник на наградата ...

ВИДЕО | Плач, болка и тага: Студеничани, Моране и ...

Роналдо во 87. минута против Арсенал го претрча ...

Стипендии и за ученици, студенти, магистранти и ...

Николоски: Од Владата видовме активности за ...

6 најдобри филмови од целиот свет за 2021 година, ...

6 најдобри филмови од целиот свет за 2021 година, ...

ВИДЕО| ABBA ја објавија првата божикна песна како ...

Габелоска: Отворање дневен центар, лична ...

(Видео) Жртвите од несреќата во Бугарија достојно ...

Клатенбург: Голот на Смит-Роу е регуларен

Јанчева: Арсовска е против интересите на Град ...

Митева: Во ваков траорен миг не треба да се ...

(Видео) Џенифер Лопез објави видеоспот за ...

(Видео) Марко Кутлиќ, еден од најталентираните ...

Новиот филм на Стивен Спилберг веќе го ...

МОЖЕ ЛИ АУКУС ДА ЈА КУТНЕ КИНА НА КОЛЕНА? ...

(Видео) Првиот авион со посмртните останки полета ...

НБА Топ 10: Ноќ на Никола Вучевиќ (ВИДЕО)

Фернандеш: Беше време Роналдо да го шутира пеналот

(Видео) Воз накитен со празнични светилки е хит ...

Сари по драмата против Удинезе: Имаме еден ...

Google ја претстави најсовремената технологија за ...

ВИДЕО | Ристевска: Со новата претстава, Интимен ...

ТРАГЕДИЈА ВО ЕГИПЕТ: Тренер славеше гол во 92. ...

ВИДЕО | Граѓаните имаат право на информации од ...

Се прободел со нож за да ја импресионира, таа го ...

Мицкоски во Прилеп на средба со претставници на ...

ВИДЕО | Државата мора да ги консултира лицата со ...

Уапсен е човекот, кој пред седиштето на ОН во ...

Радев до Штајнмаер: Македонија да запре со ...

Поставени цвеќиња на плоштадот Скендербег, ...

„Трошиме на чоколада, а немаме леб да јадеме“: ...