Двајца пилоти се хоспитализирани, а три лица се одведени во болница поради полесни повреди, откако воениот авион се урна во населбата Лејк Ворт во Тексас ...
сите 16 | | | веќе видена

(ВИДЕО) ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ПРОДОЛЖУВА ДА ГИ ТЕПА ...

(ВИДЕО) МТВ 1: „13 гревови“ – за љубителите на ...

(ВИДЕО) ТВ Алфа – 11:30: „Квадрат“ со нови идеи и ...

Трајковски и Несторовски елиминирани од купот на ...

Загинати и повредени во судирите на маршот на ...

Загинати и повредени во судирите на маршот на ...

Најмалку три лица загинаа, а 35 се повредени, за ...

(Видео)Тажен крај за најдобриот, Болт се повреди ...

Слон застана камион преполн со компири и си ...

Собрание: Шест дена расправа за разрешување на ...

Тито меѓу холивудските ѕвезди: Со кого се дружел ...

Тито меѓу холивудските ѕвезди: Со кого се дружел ...

Тито меѓу холивудските ѕвезди: Со кого се дружел ...

Фестивал на сирење и вино во Охрид

Синдикатот очекува од бизнис секторот да ја ...

Усеин Болт заслужи многу подобро збогум од ...

Трапм со ново предупредување до Северна Кореја

ВМРО-ДПМНЕ: Два ипол месеци СДСМ не отвора веќе ...

Силен пожар се ближи кон првите куќи во Кондово ...

Силен пожар се ближи кон првите куќи во Кондово ...

Силен пожар се ближи кон првите куќи во Кондово ...

Гори шума кај Кондово

Тајната на Porsche 911 Type 965 (видео)

АЛАРМАНТНО: Oгромен пожар на десетина метри од ...

Ова не го можат ни Роналдо ни Меси: Три од три од ...

Напад на жена во близина на Хинду храм во Лондон

Џиновска медуза, „јајце на око“, уловена на ...

Џиновска медуза, „јајце на око“, уловена на ...

(ВИДЕО) Автомобил се удри во група демонстранти ...

Неверојатно добар сочуван римски мозаик откриен ...

ВМРО ДПМНЕ: Хаосот е последица на партизацијата ...

Фестивалот на вино и сирење по четврти пат дел од ...

Платиле лежалки од 50 евра, за да се бањаат во ...

13 граѓански синдикати го пдржаа раководството на ...

Феноменалениот Барди не запира: Нов евро-гол…! ...

Алими упати бомба која Гачевски немаше шанси да ...

Јапонија распоредува проектили ПАЦ-3 во западниот ...

Во Америка целосен хаос! – Десничарите удрија на ...

Страшно невреме со силен дожд и град - улиците ...