Вечерва во рамки на квалификациите за пласман во Лигата на шампионите играат Динамо Загреб и Легија Варшава, но вчера вечер имаше крвава предигра со пресметка ...
сите 7 | | | веќе видена

(ВИДЕО) „In a Heartbeat“ анимиран филм кој за ...

Електричен автомобил наполнет за 5 минути?!(видео)

Научниците со предупредување за мистериозните ...

`Ohrid calling 2017`: Настап за паметење на ...

Македонските кадетки ја совладаа Швајцарија на ...

Македонските јуниори поразени од Естонија

(ВИДЕО) Експлозија на природен гас ја потресе ...

Да се наежите: Навивачите на Легија со ...

(ВИДЕО) РОБИНЗОН КРУСО НА ДЕНЕШНИЦАТА: Наишол на ...

(ВИДЕО) Туторијал за популарниот летен makeup ...

Погледнете како се однесуваат Британците додека ...

Заев: Очекуваме Македонија да стане 30. Членка на ...

Историјата остана обид, Вардар елиминиран од ...

Пенс: Иднината на Западен Балкан е на запад

(Видео) Вардар не успеа, висок пораз во Копенхаген

СДСМ остана без народ – Мечкин Камен и Пелинце ...

(ВИДЕО) Сенаторот повика на уништување на Северна ...

Португалија : Авион принудно слета на преполна ...

Португалија : Авион принудно слета на преполна ...

Заев: Очекувам Македонија да стане 30-та членка ...

Уапсен двократен олимписки првак, злоставувал ...

Интервју со Захариева: Груевски и Иванов немаа ...

Интервју на Ван Хауте во „Стадион“: Клучен ...

(ВИДЕО) Пет хаски и стопанот создадоа урнебесно ...

(ВИДЕО) Се појави првата снимка од тепањето на ...

(ВИДЕО) Се појави првата снимка од тепањето на ...

Метју Меконахи за смртта на Сем Шепард дозна во ...

(ВИДЕО) Србија е земја на „Волкови“, Косово е ...

Бугарскиот министер за одбрана презадоволен од ...

Направете јафа колач на наједноставниот и ...

Иванов: Без македонството, Македонија е само ...

Охридски илинденски маратон

Заев: очекуваме Mакедонија да стане 30. членка ...

Заев: очекуваме Mакедонија да стане 30. членка ...

Меси преку видео на инстаграм се збогува со ...

Голем народен собир на Мечки камен- Џафери повика ...

САД: Договорот меѓу Македонија и Бугарија е ...

(ВИДЕО) Шокантно:Дијана знаеле што и се ...

(ВИДЕО) Шокантно:Дијана знаеле што и се ...