Спорната ситуација по мечот ја коментираше и Џенаро Гатузо, кој кажа дека според снимката стоперот изгледал како да го удри Мајк Тајсон, а не Ибрахимовиќ. Не ...
сите 21 | | | веќе видена

Убавицата со хрватско потекло во љубовен ...

Убавицата со хрватско потекло во љубовен ...

Култни филмови што мора да ги изгледате барем ...

Култни филмови што мора да ги изгледате барем ...

Flappy Bird, патики со висока потпетица - 10 ...

Flappy Bird, патики со висока потпетица - 10 ...

Мобилната канцеларија на Нисан – одличен концепт ...

Харден и Дурент режираа спектакуларна победа над ...

Telsa открива како се создаваат нивните батерии

(ВИДЕО) Проштална порака на Меланија Трамп: Беше ...

Кари и Голден Стејт ги изненадија Лејкерси, ...

Кари и Голден Стејт ги изненадија Лејкерси, ...

На денешен ден – 19 јануари

На денешен ден – 19 јануари

(ВИДЕО)груевизмот уште владее во умот на ...

Кинески полицајци вооружени со ПП апарат јуришаат ...

(ВИДЕО) Филипче: Веднаш почнавме разговори со ...

ЧИСТА ЕМОЦИЈА: Детенце родено со расцеп на устата ...

Чудесно тесто кое расте како лудо: Меки и ...

Звезда го победи Реал сред Мадрид!

Шишковски му одбрани пенал на Тричковски (ВИДЕО)

ТОП лудаци – најлошото од боксот без ракавици

General Motors претстави летачко такси (ВИДЕО)

Романски фудбалер постигна неверојатен гол од ...

НЕОБИЧНА КАЗНА ЗА НЕНОСЕЊЕ МАСКА: На Бали ...

Дупките после земјотресот во Хрватска секојдневно ...

Узбуна и евакуација поради чад во близина на ...

И на селекторот му „прекипе“: Опасен тајм-аут на ...

ВИДЕО | Навални ги повика Русите на протест ...

Небесен кадилак – ГМ ја сподели својата визија за ...

„Запеало славеј пиле“: Новиот албум на Елена ...

„Светот на Биби“ на МТВ: Нашата цел е да ...

Лавина затрупа најмалку 12 луѓе во руски скијачки ...

Европа окована во поларен мраз, температурите се ...

Со помош на „Google Maps“ решена мистерија долга ...

Defender, G350 и Wrangler: Кој ќе победи во ...

Ковачки: Оставка од Шекеринска и одговорност за ...

Точка ТВ: Овие работи веројатно не сте ги знаеле ...

Даде мангупски гол од слободен удар, го фати ...