Претседателот на Белорусија, Александар Лукашенко смета дека студентите кои учествуваат на протестите треба да бидат исклучени од факултетите и упатени или во ...
сите 46 | | | веќе видена

Сакате брзо да се ослободите од салото на ...

Канческа-Милевска: „Немало никакви преговарања, ...

Потресно сведоштво на Маестро Џамбазов за ...

Песочна бура „ПРОГОЛТА“ град во Кина (ВИДЕО)

Необично другарство од животинскиот свет, ова дуо ...

ГРАБЕЖ КАКО НА ФИЛМ: Влетале во продавница и ...

(Видео) Песочна бура „проголта“ град во Кина

Крај на една ера: Лејди Гага и Тони Бенет во ...

ФОТО+ВИДЕО | „Ништо не научив на училиште“: ...

ФОТО+ВИДЕО | „Ништо не научив на училиште“: ...

(Видео) Јужна Европа се бори со пожари, најлошо е ...

Кејот 13 Ноември повторно назад кај граѓаните на ...

Почина КРАЛИЦАТА НА МОДАТА на Југославија, ...

Првите Најк патики се ставени на аукција: Ги ...

ДАЛИ РОНАЛДО МИРИСА ДОБРО КАКО ШТО ИЗГЛЕДА: ...

Мурињо во елемент: „Дарбо, еб.но разбуди се!“

Македонија последна на Балканот: Пренџов откри ...

Се шпекулираше дека хитот на „The Rolling Stones“ ...

За спектакуларното светлосно шоу на Олимпијадата ...

Заев од Шуто Оризари: Продолжуваме да поддржуваме ...

ВИДЕО | Полицијата во акција во 47 земји: Уапсени ...

Арсовски: Пресудата за 27 април е неоснована, и е ...

Косово освои и второ злато на Олимписките игри во ...

ДРАМАТИЧНО СПАСУВАЊЕ Полицајци и минувачи кренаа ...

Запознајте ги 70-годишните идентични близначки ...

Како Дончиќ си поигруваше со немоќните Аргентинци

Заев сигурен: Не е пронајдена корупција кај ...

Погледнете ја реконструкцијата на страшната ...

ФОТО+ВИДЕО | Шахпаска: Започна со работа првиот ...

Војската направи пуч и го опколи парламентот во ...

Војската направи пуч и го опколи парламентот во ...

Колоритни модни изгледи од Massimo Dutti: ...

(Видео) СДСМ: УНЕСКО ги препозна конкретните ...

Тајфунот Ин-Фа со сета сила се залетал во Кина: ...

СПОДЕЛИ МУЗИКА: Cyrilic и Лина Пејовска – „Јас те ...

Не барајте полуд: Реми Галард сними оригинално ...

Русинот има талент

„Врв или дно, секој сам одбира“ - уште една бура ...

`Не сум животно`: Патничка врескала на цел глас ...