Менталните болести често се инспирација за филмовите и креирањето ликови кои што се борат со истите, меѓутоа не е секогаш сè направено на идеален начин. ...
сите 2 | | | веќе видена

Хет-трик на Рашфорд против Лајпциг

Како да постигнете убави голови од слободен удар ...

1.850 коњски сили, максимални 500 км/час: Таму ...

1.850 коњски сили, максимални 500 км/час: Таму ...

Најдолгиот филм во светот трае повеќе од 35 дена

Дали ова е најзаштитената канцеларија од ...

Десерт од соништата: Подгответе кремаст тарт од ...

Воведен полициски час: Сè пожестоки немири во ...

Захариева: Бугарија не е подготвена да ја одобри ...

Захариева: Бугарија не е подготвена да ја одобри ...

Ново дневно забавно шоу на Сител Телевизија

Ова е младата пратеничка на која Дачиќ и отстапи ...

Млада српска пратеничка рапуваше во Парламентот, ...

Кластер Кардашии: Една од сестрите позитивна на ...

И инцидент на Собранието на МОК – делегати кон ...

Ким Кардашијан многу 'скромно' го ...

„BMW M5“ одговoри на „ракетата“ на „Brabus“ ...

Ристовски: Двајцата кандидати се недостојни да го ...

(Видео) Џоџо ја пее официјалната песна на ...

И Макрон воведува карантин во Франција, почнува ...

Фостер ги моли фудбалските власти да му дозволат ...

(ВИДЕО) Меркел се обрати на нацијата и најави ...

Српска пратеничка рапува во Собранието! (ВИДЕО)

Да дојдеш да го земеш твојот дивјак: Kон дете со ...

Селин Дион ја доби својата прва филмска улога

Ова е новиот Bugatti Bolide

Се снимаше во автомобилот и рече дека подобро ...

Масовна тепачка во авион поради патници кои не ...

(Видео) За два дена пронајдени 300 артилериски ...

25 години од песната „Gangsta’s Paradise” која го ...

Премиерата на филмот за Арета Френклин одложена ...

Поглед во новиот Huawei Mate 40 Pro

Два дефибрилатори доби Здравствениот дом во Битола

МЕПСО вложува 3,18 милиони евра во реконструкција ...

Ретро видео: Скопското дерби Вардар – Пролет од ...

Богатство во космосот: НАСА открила астероид кој ...

Две од децата кои албанските власти ги вратија од ...

Шилегов наместо да изнајде решение за ...