Елегантната британска домаќинка и мајка на три деца, г-ѓа Лен Бартон, која живееше во селото Грејт Ролит, Оксфордшир, беше позната не само по своите колачиња, ...
сите 5 | | | веќе видена

Погрешно завртила и УЛЕТАЛА НА СРЕДЕ ТРКА НА ...

Да не е прерано? Режисерот Мајкл Беј претстави ...

Направете ги најпопуларните стегачи дома

Направете ги најпопуларните стегачи дома

ФОТО+ВИДЕО: Над 80 санкции за еден час во ...

Со ребалансот на Буџетот обезбедуваме помош за ...

Шахпаска: Со Договорот за грант за доградба на ...

Која е македонската убавица која ќе нѐ ...

(Видео) Мистериозно летало упадна на митингот на ...

Митева: Предлагаме ослободување на хроничните ...

Андоновски: Кој е ставот на Владата за бугарските ...

ВИДЕО | Не им доаѓа памет: Масовна журка во ноќен ...

Андреј ДНК откри кај е ќешот, па батали ПОП и ...

Жика Стојановски: Свикувањето на вонредениот ...

Рекордот на Хумелс - 13 сезони, 13 голови

Почина познатиот македонски актер Данчо Чеврески

[Видео] Поддршката од најблиските е клучна за ...

ВИДЕО | Пачкова: Потребен е државен трансфер на ...

Поранешниот премиер на Малезија ги повика ...

Зидан сака да го продаде, Иско не сака да си оди

ВИДЕ: Job Fair 2020 – уникатно доживување кое ...

ВИДЕО | Мишев: Постои недостаток на политичка ...

Болницата во Битола пред колапс, дали короната ...

Ќебапи, ајвар, шопска- Србин ѝ даде на својата ...

Пратеник одби да носи маска, па го исфрлија од ...

Франција под клуч: Смее да се излегува само во ...

Слободната воља е илузија, ама па што

Во Скопје 528 санкционирани возачи во текот на ...

ВИДЕО | Проф. Ивановски: Круцијален момент сега е ...

Казнети 928 граѓани кои се шетале без заштитна ...

ВИДЕО | Андоновиќ: Нападите во Франција последица ...

Јованка Житарова – Јова со солзи во очите зборува ...

Хабиб се враќа да ја исполни последната желба на ...

ВИДЕО | Морачанин: Ја поддржуваме иницијативата ...

Одличен настап на Димитриевски, одбрани пенал, ...

ВИДЕО | Димевски: Политиката во спортот не смее ...

Во Австралија откриен корален гребен повисок од ...

Божиновски: Куманово поради неодговорноста на ...

Велјановски: СДСМ и ДУИ ветија намалување на ...