Г-дине Башеску, како искусен политичар и поранешен Претседател на Романија, како го коментирате ставот на Макрон за проширувањето? „Најпрво, не се работи само ...
сите 22 | | | веќе видена

Развојот на модата на очилата за сонце во ...

Јокиќ одличен во поразот на Денвер од Индијана ...

Јокиќ одличен во поразот на Денвер од Индијана ...

Убиени водачите на црногорскиот Шаљарски клан во ...

Роналдо и донесе триумф на „старата дама“ над ...

Што би правела Барса без Меси, со тики-така гол ...

Феноменална „тика-така“ на Барса…, Меси за ...

(ВИДЕО) Макрон и Меркел го „загубија“ Путин на ...

Милановиќ сака да ја повлече армијата од ...

Tри гола за четири минути!? Moжно е, тоа му успеа ...

Кикс на Интер, Милан со пресврт до бодовите ...

Кикс на Интер, Милан со пресврт до бодовите ...

Шекеринска: Ова е година во која што очекуваме ...

Шерифовиќ викаше на цел глас: „Дали сте нормални“ ...

Стоилковски: Огледало на СДСМ и Заев се тепачите, ...

Ѓорчев: Демографската рецесија е шокантни 16 ...

Во Штип повторно скандал за Водици – на момчето ...

Анте Ребиќ стана херојот на Сан Сиро

Хари и Меган повеќе не се „кралско височество“

Видал се обиде да го понижи новиот тренер, Сeтиен ...

Во Штип инцидент фрли сенка врз одбежелувањето на ...

Во Штип инцидент фрли сенка врз одбежелувањето на ...

Дојран на референдум ќе одлучува за ...

Синдикатот на УПОЗ го осуди потегот на ...

Серон: Не сум доживеал вакво нешто, додека се ...

Можна лидерска средба за Законот за обвинителство

Оптимизам во владејачката СДСМ за членството на ...

Во истрагите на СЈО ќе се вклучат и обвинители ...

Новиот Golf разбира кога возачот ќе каже дека му ...

СТАНА „КИКСЕР“: Донарума го „почести“ Удинезе ...

Спасовски: На овој свет ден да ја примиме ...

Путин му порача на Западот: „Ќе им ја затвориме ...

Охриѓанец на Водици ја запроси девојката од вода

Жозе де Толедо – Нестрплив сум да го облечам ...

Meкгрегор: Секоја будала може да биде следен ...

Атентат на Путин, смртоносно цунами, крај на ...

Атентат на Путин, смртоносно цунами, крај на ...

Мицкоски: Ако треба да се одржи лидерска средба ...

Путин одговара на опасно прашање - еве дали ...