Прес конференција, Драгица Николоска – Комисија за здравство на ОО СДСМ – Прилеп Владата предводена од СДСМ докажува дека води вистинска грижа за пациентите и ...
| | веќе видена | слични

Во Интер играше со Роналдо, Сидорф и Пирло, а ...

Пресврт: Ракитиќ донесе конечна одлука

Пендаровски со одговор до БАН – македонскиот ...

Пендаровски: Случајот „Рекет“ лакмус за правната ...

Нејмар повторно ја тужи Барселона, овој пат за…

(видео) Уранија Пировска: Законската рамка за ...

(видео)Повеќе слух и подршка за домашните ...

Китев: ВМРО-ДПМНЕ е против еден од најважните ...

(видео)Седумгодишното девојче на пратеникот Сашко ...

Стариот добар шунд

Како да ја избришете историјата на пребарување на ...

Јанушев: Власта сеуште молчи за договорот со ...

Зошто е толку тешко да го прифатите сопственото ...

Деали за експлозијата во Германија: Полицијата ...

Гриезман: Јас сум најдобар кошаркар меѓу ...

Витни Хјустон – Моќен глас низ три октави

Весело во „Еден на Еден“ со глумците од „Дајте ...

Фчерашни новости во Венеција, како помина ...

Бил и биќе: Ништавило

(ВИДЕО) Ракун се опил со греено вино во Ерфурт, ...

ГДУ: Заев и Мицкоски ќе останат заложници на ...

Го имаме хитот за 2019 година: Теа Трајковска ...

Спасовски на Министерска конференција во Софија ...

Свадбата била прекрасна додека не се појавила ...

Божиќна реклама која ќе ги разбуди сите ваши ...

(видео)„Макканабис“: Политичките партии да го ...

Путин го следат 6 телохранители кога оди во ...

Отворање на изложбата „Сè што ни е заедничко“ во ...

Заев за НОВА: Немало посредници меѓу мене и ...

(ВИДЕО) Божиноски : Со „Мој ДДВ“ враќаме над ...

Кузмановска: СДСМ, преку Предлог измена на Закон ...

Страшна глетка: 10 минути не можеа да му го ...

Видео интервју: „Марио не оди на работа без ...

Стаменковска: Заев ја злоупотребува ...

Пронајдени телата на уште шест жртви од ...

Пронајдени телата на уште шест жртви од ...

Пронајдени телата на уште шест жртви од ...

Клоп го продолжи договорот со Ливерпул! (ВИДЕО)

(видео)Пендаровски: Беспредметно е да разговараме ...