Секој следен буџет што го проектира власта, актуелната и поранешната, е поголем од претходниот. Критиките за мегаломански буџети се идентични од секоја ...
сите 92 | | | веќе видена

Хирурзи за НОВА: Експанзија од естетски ...

Хирурзи за НОВА: Експанзија од естетски ...

Гоми го однесе Ал Хилал до полуфинале на ...

Божиќна реклама: „Најубави работи се тие кои ги ...

По изборниот триумф на Џонсон, Шкотска бара ...

Гослинг го постигна најневеројатниот гол во ...

(Видео) Костадинов: Ексамбасадорот кој впери ...

Најбогатите Кинези живеат во Хуакси: Имаат вили и ...

(Видео) Заев и членовите на неговиот кабинет ...

Ливерпул не запира на патот кон титулата, го ...

Пејачот искористил снимка од својата поранешна ...

Ја откриле случајно: Татко ѝ тринаесет години ја ...

Ја откриле случајно: Татко ѝ тринаесет години ја ...

“За*би го ова”: Станал вистински хит на итернет ...

Лидерот на Белите шлемови ликвидиран? Русија: ...

Шкотска бара референдум за независност

Русковска: Следниот месец обвинение за Рекет 2

Во владејачката коалција се уште разидување за ...

ВМРО-ДПМНЕ не се откажува од амандманите за ...

За едни е комбе, за други Ford Transit со гени од ...

(Видео) Русковска: На почетокот на јануари се ...

Кога ќе пристигне Xbox Series X?

Исклучените од парно ќе можат да си ги вратат ...

Интервју со Стефан Холтхоф Пфортнер

Пожар во стан во Тетово, 24-годишник се здоби со ...

Прв протест против загадениот воздух во Струмица

Исчезнуваат белите дробови на планетата – само во ...

Исчезнуваат белите дробови на планетата – само во ...

Депонијата под Кале повторно се чисти, жителите ...

Златната метла ја промени адресата, Дескоска ...

Погледнете ја првата југословенска реклама ...

Јадеше бифтек додека правеше интервју на веганка! ...

Човекот од кого стравувал и Хитлер: Тој е ...

Администрацијата чистеше со иницијативата „ Не ...

Бомба на Барди во 90-та за победа на Леванте! ...

Идеја за поздрав: Заеднички простор за ...

И Јужна Кореја се заканува: Еве како би изгледал ...

Дванаесетмина повредени во големиот пожар во ...

Фраериве начекаа девојка во тесно и почнаа да ја ...