Успеавме и покрај блокадите и кочењето од страна на ВМРО-ДПМНЕ. Парламентарното мнозинство предводено од СДСМ ги усвои измените на Законот, минимална плата ја ...
| | веќе видена | слични

Наместо Владата комисија ќе ги избира директорите

Кога зборот станува мелодија, тогаш знакот ...

(ВИДЕО) Талевски : Инвестиции вредни 17.000.000 ...

Српската раперка Мими Мерцедес вечер настапува во ...

Манчевски: Со новиот закон се гарантира целосна ...

„Во мое време“ со Драган Спасов - Дац

Стоилковски: Ако Филипче утврдил сомнителен ...

Кога две домашни фолкерки ќе снимат Mashup звучи ...

Над 2 илјади коали настрадале во катастрофалните ...

Руски твист – идеална вежба за затегнати стомачни ...

Познати полуфиналните двојки на женскиот ...

Познати полуфиналните двојки на женскиот ...

Апостолоски: Граѓаните немаат елементарни потреби ...

Кузмановска: Заев го сврте бројчаникот, долгот ...

Peugeot прави суперавтомобил за камбек на Ле Ман

На Нов Зеланд и натаму драматично: Вулканот уште ...

На Нов Зеланд и натаму драматично: Вулканот уште ...

На Нов Зеланд и натаму драматично: Вулканот уште ...

ГДУ: Ако не се испочитува Венецијанската ...

Ансу Фати стана најмлад стрелец во ЛШ

Џенаро Гатузо пристигна во Неапол (ФОТО+ВИДЕО)

Алармантно топење на ледот на Гренланд: Мразот се ...

Нови снимки за `Рекет` на YouTube: `Куферот не е ...

Историски момент: Полетал првиот електричен ...

(ВИДЕО) НАСА ја претстави својата најмоќна ракета ...

Манасиевски: Мувлосана храна, ужасни санитарни ...

Геро ќе ги пука сите сега, Геро ќе биде (АУДИО)

(видео)ВМРО – ДПМНЕ: Голем број закони се ...

Нови снимки за `Рекет` на YouTube: `Куферот не е ...

Браната на река Отиња ќе чини 7.500.000 евра

(видео)Шпанија може да направи влада во средината ...

Нови „бомби“ го откриваат патот на Луј Витон ...

Нови „бомби“ го откриваат патот на Луј Витон ...

Нови снимки за `Рекет` на YouTube: `Куферот не е ...

„Орце, шокираш Орце“ - Се појавија нови снимки за ...

Најнови аудио снимки: има џи-пи-ес во рачката од ...

(Дополнето) Камчев на аудиоснимка: „Со Зоки биле ...

Нови снимки за `Рекет` на YouTube: `Куферот не е ...

Во оваа фирма сите вработени добиле црвени ...