Во попладневната емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“. Во емисијата се јави веќе ...
сите 10 | | | веќе видена

Предлог две лабави Нетфликс серии за опуштена зима

Промовирани стратешките приоритети за развој на ...

Како се користи Google Translate?

Густ чад го прекри цел Сидеј - не може да се ...

Заев, Шеќеринска и Џафери на носачот на авиони ...

Бјелица со звукот на сирената му донесе победа на ...

Оваа девојка мислела дека има обичен митесер на ...

Ерупцијата на вулканот во Нов Зеланд личи на ...

Ерупцијата на вулканот во Нов Зеланд личи на ...

Зошто на туристите им дозволиле да го посетат ...

Најмалку шест убиени во пукање во болница во ...

Таа ќе биде најмладата премиерка на светот: ...

Таа ќе биде најмладата премиерка на светот: ...

Ужасна вистина за херпесот: Еве што прави овој ...

Во Њујорк се накити рокфелерска елка со 3 милиони ...

Се крои судбината на Украина: Зеленски и Путин ...

Се крои судбината на Украина: Зеленски и Путин ...

Љунгберг ја забележа првата победа како тренер на ...

Која земја е најголем произведувач на оружје во ...

Новогодишни елки во облик на фустани (фото)

Новогодишни елки во облик на фустани (фото)

Новогодишни елки во облик на фустани (фото)

Вардар го совлада Татран и го обезбеди првото ...

Клоп: Холанд не е единствениот опасен играч во ...

Фанта Калчо: Пандев постигна гол од вселната ...

Катастрофата во Нов Зеланд ја погодила и ...

Катастрофата во Нов Зеланд ја погодила и ...

Катастрофата во Нов Зеланд ја погодила и ...

Бјелица со тројка со звукот на сирената го ...

Пандев погоди од вселената (ВИДЕО)

Драмата во Хјустон ја реши Бјелица со тројка со ...

Драмата во Хјустон ја реши Бјелица со тројка со ...

(Видео) Прв состанок на Путин и Зеленски на ...

Згодни девојки „тресат“ задници! Македонскиот ...

Државата има пари за бадминтон, ама не за ...

Мицкоски: Ќе поднесеме амандмани за да го ...

Неверојатна борба помеѓу питон, јазовец и чакал ...

(Видео) Отповикан амбасадор поради обид да украде ...

Хаос во Бразил, по 98 години легендарниот клуб ...