Во попладневната емисија на телевизија Алфа како и вообичаено граѓаните имаа можност да дебатираа, а овој пат на темата „Озборување“. Во емисијата се јави веќе ...
сите 10 | | | веќе видена

(Видео) Прв состанок на Путин и Зеленски на ...

Згодни девојки „тресат“ задници! Македонскиот ...

Државата има пари за бадминтон, ама не за ...

Мицкоски: Ќе поднесеме амандмани за да го ...

Неверојатна борба помеѓу питон, јазовец и чакал ...

(Видео) Отповикан амбасадор поради обид да украде ...

Хаос во Бразил, по 98 години легендарниот клуб ...

Туристите биле сварени од врелата пареа на ...

Повикала полиција да нарача пица, но сакала нешто ...

Алармантно: Пресушија Викториините водопади

(видео) Пресушија Викториините водопади

Нема знаци на живот по трагедијата на вулканот во ...

Си замина и тој: Почина Зоран Попара од ...

За МИЛЈАРДЕРИ! Суперјахта каква што светот нема ...

Ново шоу на Марадона, се струполи на земја (ВИДЕО)

Еве ја ситуацијата на Гачевски и Жуниор за која ...

Ова не е нормално: Живее со четворица мажи, со ...

Ги сакаат сите големи клубови, а тие одлучија да ...

ВМРО ДПМНЕ поднесува амандмани на Закон за ...

Зоран Нечев, раководител на центар, Институт за ...

Многу жртви на семејно насилство, а малку судски ...

Два суда со две различни пресуди за еден ист ...

Со шест вработени и блокирана сметка работи ...

Тетово – град на дивоградби

Нема кој да им помогне на лицата со зависности

Македонците или нудат или им е побарано мито за ...

„Grand prix the best“, второ издание – Уметници и ...

Има ли кривично дело, закана по живот во аудио – ...

Ким го отвори новото скијачко одморалиште: Ја ...

Ким го отвори новото скијачко одморалиште: Ја ...

(Видео) Шахпаска: 27.000 семејства примаат за ...

Aлиоски: Тајната на формата? – Марсело Биелса!

ФОТО+ВИДЕО: Оваа девојка е новата Мис Универзум

Нема знаци на живот после ерупцијата на вулканот ...

Нема знаци на живот после ерупцијата на вулканот ...

(ВИДЕО) Нов Зеланд: Во ерупција на вулкан загинаа ...

Џеј Ло се појави во смокинг кој не и прилега, а ...

Навивачите на Крузеиро направија хаос по ...

Хорор на Нов Зеланд: Вулканот проработил додека ...