Аргентинскиот фудбалски ас својата слава ја стекна во дресот на Фиорентина, каде во деветте години минати во тој клуб успеа да забележи 269 настапи, а притоа ...
сите 103 | | | веќе видена

Бесните Курди каменуваа турска патрола: Кога ...

Бесните Курди каменуваа турска патрола: Кога ...

После оваа фотографија, медениот месец им станал ...

Хорор во Хонгконг: Маж убиен во текот на ...

Хорор во Хонгконг: Маж убиен во текот на ...

Хорор во Хонгконг: Маж убиен во текот на ...

Хорор во Хонгконг: Маж убиен во текот на ...

БЕЗ МАНА со АНА: Вегански Чизкејк Торти со Лимон ...

Демонстрантите во Хонгконг бараат локални избори, ...

Амди Бајрам: После Бранко, Мијалков е најдобар за ...

(ВИДЕО) Пол Џорџ фантастичен во дебито, Дончиќ ...

Грејс била брутално убиена во Нов Зеланд, а сега ...

Грејс била брутално убиена во Нов Зеланд, а сега ...

Грејс била брутално убиена во Нов Зеланд, а сега ...

Ова ќе ве разнежни: После пожарите, човек ...

Тинејџер отвори оган во калифорниско средно ...

Јокиќ за ново НБА „чудо“, Адетокумпо ги запре ...

Јокиќ за ново НБА „чудо“, Адетокумпо ги запре ...

Момче безгрижно плива, не заблежувајќи што му се ...

Детали за масакрот на колеџот во Русија: Убиецот ...

Motorola ќе претстави нов Moto Razr

Motorola ќе претстави нов Moto Razr

Липи си даде оставка како селектор на Кина

Откриен идентитетот на напаѓачот кој уби ...

Дончиќ со маестрална партија испиша нова ...

Фудбалот е убав и кога си слаб – И Андора има ...

Новото Ferrari Roma претставено пред јавноста

Федерер го елиминираше Ѓоковиќ и го остави без ...

Вонредна состојба во Венеција - повеќе од 80 ...

Пукање во училиште во САД: Убиени двајца ученици, ...

Принцот ги соблече чевлите и сите ги загрижи: ...

Јокиќ го водеше Денвер до победа над Бруклин, ...

Јокиќ со дабл-дабл во победата на Денвер, нов ...

Јокиќ со дабл-дабл во победата на Денвер, нов ...

Д – фестивал и Таксират номинирани за најдобри во ...

Чомовски за Рекет: Ми требаше период на ...

Вака првите хомо сапиенси мигрирале на Земјината ...

Огромна термонуклеарна експлозија во вселената: ...

Најдобрите филмски екранизации на романите на ...