Поминаа точно две години од работењето на локалната власт предводена од градоначалникот Аце Коцевски, а граѓаните се уште немаат видено конкретни резултати од ...
сите 44 | | | веќе видена

Грција ја промовираше трговската марка „Macedonia ...

„Белата смрт“ демнее во Унгарија: Посебно ...

Тетовчани ВО СТРАВ заради повратниците од ...

Жељко-шоу во Москва: Еб*те се сите, и ти Датоме, ...

(ВИДЕО) Аргентина подобра од Бразил, Меси промаши ...

„Никогаш нема да те пуштам“: Мама објави снимка ...

Силјановска: Aко одбирате недоволно образовани ...

Ќурчуевски за обвинувањата на опозицијата

Седум деца и четири жени од Македонија се наоѓаат ...

Златниот волан на Ауто Билд за Tesla Model 3

Меси го реши Бразил! (ВИДЕО)

Фрламе храна колку цело Кочани да јаде цела година

Оваа сцена ќе ве остави без здив! Фока сурфаше на ...

Заспаното пит бул бебе е нешто најслатко што ќе ...

НОВ РЕКОРД: Патнички авион летал речиси 20 часа ...

(ВИДЕО) КУЌИ ОД 40 КВАДРАТИ: Минлив тренд или се ...

Секој петти нов автомобил во Русија е Lada

РЕК Битола до крајот на годината ќе ја добие А ...

Протест пред судовите во Битола

Богдановиќ: Да се самозапалам за да реагира некој ...

Техномаркет го отвори новиот салон во Битола во ...

Битолскиот совет за развојните планови на Општина ...

Дали е доволна плата од 17 000 денари и дали ...

АД ЕСМ со донација за фотоволтаична електрана и ...

Nova Solutions 12 години лидер во дигиталниот ...

Брз и едноставен десерт: Пробајте фантастични ...

Дали Заев заборава или лаже? Ова е доказ дека дал ...

Во Општина Кочани има вработени КОИ НИКОГАШ НЕ СЕ ...

Трипл-дабл на Дончиќ во „Медисон Сквер Гарден“, ...

Трипл-дабл на Дончиќ во „Медисон Сквер Гарден“, ...

Пред разрешница дводеценискиот спор за гасоводот ...

Инспекторот Илиевски обвинува дека криминалот со ...

Пендаровски резервиран кон политичките номинации ...

Антикорупциска бара одговорност од вицепремиерот ...

Путин, секој месец во нова поза

Мик Шумахер го остварува неговиот сон, ...

(Видео) Царовска: Речиси 700 фантоми, кои немаат ...

Богдановиќ контра ОЈО – тврди дека доставиле ...

Девојките лудуваат по него, но сега го бараат и ...