Селекторот на репрезентацијата на Велс како фудбалери играше под раководство на славниот Сер Алекс Фергусон, но она што се откри за него во 2011 година го ...
сите 26 | | | веќе видена

Како екс-вардарецот Серафимов им пресуди на ...

Мурињо го „пецна“ својот играч: Ќе зборува после ...

Драма во Грузија: Неидентификувано лице нападна ...

Историска операција во вселената – во тек е ...

(ВИДЕО) Бочварски: Инвестираме над 87 милиони ...

„Инфлуенсер“ ја загубил контролата над своето ...

Инспекторите ќе ги празнат и затвораат кафеаните, ...

Омилениот претседател на светот „го победи“ ...

Македонска реалност-Децата на воздраст помеѓу 13 ...

Македонска реалност-Децата на воздраст помеѓу 13 ...

Татко на педофил, јуриша кон претседателското ...

(Видео) Големи поплави во Виетнам, загинаа повеќе ...

Турските власти запленија 220 килограми кокаин од ...

(Видео) Костадинов: Нема потреба од формирање ...

Европските гиганти се „тепаат“ за ѕвезда на ...

„На Рашфорд му недостасуваат оние грди голови“

Екстрадирано лице од Германија со вкупна ...

Сара Мејс на својот роденден на светот му го ...

Милошоски: ВМРО-ДПМНЕ предлага предлог закон за ...

MagSafe полначот може да ги полни Galaxy Z Fold2, ...

Богдана Ражнатовиќ беше во публика во „Ами Џи“ ...

ВО ЖИВО: Прес-конференција на портпаролот на ...

Арсовски: Како фризерницата која била петта на ...

Се испотепаа чекајќи визи за Пакистан, 15 ...

Кузеска: Новите мерки се за заштита на јавното ...

(ВО ЖИВО) Прес-конференција на Бектеши, Галовеј ...

Познат албански новинар тврди дека Дендијас е ...

30 години „Варус“ на македонскиот и регионалниот ...

Најсовремена медицинска технологија на едно ...

Две муслиманки прободени со нож под Ајфеловата ...

5 оброци кои трудниците треба да ги консумираат

Проговори за бременоста на Луна: Кија Коцкар ...

Разбојник ДОБИ ЌОТЕК ОД 83 ГОДИШНА СТАРИЦА штп ...

Беше расен стрелец во Порто, дојде во Атлетико ...

Беше расен стрелец во Порто, дојде во Атлетико ...

Microsoft во партнерство со Space X ја претстави ...

Британски научник објаснува: „Коронавирусот нема ...

Трамп ненадејно прекинал интервју и не се вратил ...

Трамп ненадејно прекинал интервју и не се вратил ...