Професорот Цезар Пунзалан од Филипини работи веќе долго време во училиштето. Секој ден пешачо дури 16 километри, 8 км до училиштето и 8 км назад кон својата ...
сите 3 | | | веќе видена

Мицкоски: Да почекаме до утре да видиме Заев да ...

Евертон ја прекинаа катастрофалната низа (Видео)

ВМРО-ДПМНЕ ОК Чаир: СДСМ и Шилегов веќе неколку ...

Триото на Барса почна да дава резултати

Вардар води во дербито во Ѓорче! (ВИДЕО)

(Видео) Глумицата Џејн Фонда уапсена за време на ...

Спасеновски: Единствена исправна одлука сега се ...

„ГОЛ-МАШИНА“: Има 14 години, игра како Меси, ...

Акција на крадците во Чаир: Од маркетот на Јусуфи ...

Акција на крадците во Чаир: Од маркетот на Јусуфи ...

Гризман, Меси, Суарез – Барселона лесно со Еибар ...

Картелот на синот на Ел Чапо е помоќен од ...

Картелот на синот на Ел Чапо е помоќен од ...

Мицкоски за Заев: Видовме уплашен човек соочен со ...

Шекеринска: Продолжуваме по прав пат до нова ...

Нереален потег на Алекс Маркез, леташе преку ...

Како да изгубите 5 килограми за краток период?

Јанушев: Нема да не зачуди ако за сопствената ...

(ВИДЕО) СЕ УРНА БРАНА ВО РУСИЈА: Водата носеше се ...

(ВИДЕО)Трендо го допре дното: Миленко направи ...

(ФОТО+ВИДЕО) УАПСЕНИ 27 ЛУЃЕ: Полицијата ...

(ФОТО+ВИДЕО) УАПСЕНИ 27 ЛУЃЕ: Полицијата ...

По протестите, вонредна состојба во главниот град ...

Јанчев: ВМРО-ДПМНЕ треба подобро да се ...

Астронаутките Коч и Мер повеќе од 7 часа работеа ...

Таравари: Рејтингот на СДСМ тоне. Подобар ...

(Видео) Вонредна состојба во Чиле по насилните ...

Златко Марин: Општина Аеродром ќе биде зелена оаза

Седуммина загинати, од кои пет деца, во пожар во ...

Седуммина загинати, од кои пет деца, во пожар во ...

Како што го повикуваа да се гласа на ...

Веракруз не сакаа да играат, Тигрес им дадоа три ...

Гордана Попсимонова ексклузивно за Точка: „Не ...

Мала мајсторија – Прекрасен гол на Давид Бабунски ...

Прес-конференција на премиерот Зоран Заев (ВО ...

Јухи јухи јеј - почна грејна сезона - време е за ...

Хорор филмови од 2019 кои мора да ги изгледате ...

Хорор филмови од 2019 кои мора да ги изгледате ...

Штрајкуваа пет минути на теренот, па примија два ...