Кога имав 13 години, првпат бев силувана затоа што бев заљубена во девојка која имаше исто име како едно овошје. Потоа, секојдневно добивав ќотек. Шамарите и ...
сите 10 | | | веќе видена

Русите влегоа во американска воена база во Сирија ...

Големо откритие на египетските археолози – Нашле ...

Пораката на Макрон: Добивате позитивен сигнал, но ...

Седумгодишно девојче загина во земјотресот на ...

Од оваа соработка на Русија и Иран Америка ...

Од оваа соработка на Русија и Иран Америка ...

Ѓорѓиевски: За жал во Македонија изминативе три ...

12 жени го обвиниле оскаровецот за сексуално ...

Топ Тема: Милошоски и Жерновски за шансите за ...

Макрон инсистира на реформа на ЕУ пред отворање ...

Заев по средбата со Хан: Ни треба позитивна ...

Ручек за десетка: Пикантни полнети пилешки ролни

Мистеријата на семејството кое во подрум чекало ...

Школската година врви, многу ученици немаат ...

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС НА ФИЛИПИНИТЕ: Има и жртви (ВИДЕО)

СИЛЕН ЗЕМЈОТРЕС НА ФИЛИПИНИТЕ: Има и жртви (ВИДЕО)

Николов: Граѓаните се судрија со едно големо ...

Јанушев: Повеќе од 15.000 граѓани дошле и ги ...

Шкода фелиција го слави 25-от роденден ...

Делчев останува нерешено прашање за ...

Делчев останува нерешено прашање за ...

(ВИДЕО)Заев направи историја: од Брисел, на ...

Тоше со неа сакаше да се венча, но Лилјана ...

Бочварски: За две години реконструирани над 500 ...

Мицкоски: Ако немаме чист датум за ЕУ, владата на ...

Прекрасен крај на приказната: Зинченко ја запроси ...

Трајановски: ВМРО-ДПМНЕ ќе го врати достоинството ...

Заев и Хан: Лидерите на ЕУ да не бидат пречка и ...

Заев и Хан: Лидерите на ЕУ да не бидат пречка и ...

(ВИДЕО) Меџит Амити:После 38 години со ...

Дали сме повеќе гладни или сити?

Очекуваме датум за преговори, иако оваа влада тоа ...

Мирно си седеа, не очекувајќи што ќе се случи – ...

Градинката „Естреја Овадија Мара“ со хуманитарна ...

Костурски за рехабилитацијата на патиштата

Пелагониските сточари повторно ќе протестираат

Па, дали е ова можно? Нема да си верувате на ...

Лопез вели дека му простил на Икарди за Ванда: ...

Заев: Ако неделава нема одлука за датум, до среда ...