Во месец август се укинаа квотите за лекови на рецепт во аптеките во регионите на Охрид, Струга, Ресен, Дојран и Гевгелија, соопшти министерот за здравство ...
сите 45 | | | веќе видена

Стоилковски: Ќе има ли одговорност за фабриката ...

Пенков: Бербата е при крај, грозјето скапува ...

Видео интервју со победникот на Макфест: „Често ...

Отпеа светски хит, исчезна од сцената, а денес е ...

Отпеа светски хит, исчезна од сцената, а денес е ...

Отпеа светски хит, исчезна од сцената, а денес е ...

Трикови за iOS 14: Како да ставите повеќе фото ...

(ВИДЕО) „Наследство“, „Чувари“ и „Шитс Крик“ ги ...

17-годишни клинци растураат во Дортмунд

ШТО МИ ЗБОРУВАШ ЈЕ***ТЕ: Ѓоковиќ ПЛАМНАЛ за време ...

Балкански ремек-дела – Романец од Арад со ефектна ...

(ВИДЕО) Ваучери, домашни гости, пеколни журки - ...

Целиот град се претворил во езеро: Неверојатни ...

Карагер: Мене ми е жал за Кепа

Наставници со креативни идеи за он лајн настава: ...

Наставници со креативни идеи за он лајн настава: ...

Ентони Дејвис во последна секунда му донесе ...

„Бонасера мистер президент“: Давид Сасоли е ...

Дејвис со тројка во последната секунда за втор ...

Ентони Дејвис погоди со звукот на сирената за ...

Јокиќ: Пораз поради недоразбирање, знаев дека ...

Можност за живот во вселената - откриен свеж мраз ...

Семејство на пациент го нападнал дежурниот лекар ...

Овие сексуални сцени се пожешки и од филмот ...

Овие сексуални сцени се пожешки и од филмот ...

20 години преправање: Луѓето се ШОКИРАА од ...

20 години преправање: Луѓето се ШОКИРАА од ...

Несогласување во коалицијата СДСМ-ДУИ? ДУИ по ...

На Кулушевски доволно му беа 13 минути за да го ...

Во Хонг Конг отворено првото канабис кафуле ...

Пита со месо без кори

„Се будев секој ден со помислата дека сум Лејди ...

ГОЛ НА КОЛОТО – Ѓорѓиев ефектно во последната ...

„РЕМЕК-ДЕЛО“ НА ЧАИР: Проектил на Арбер Шала од ...

Германците бараат ЕУ да најде спас за бегалците, ...

Германците бараат ЕУ да најде спас за бегалците, ...

Зисов: Поради неспособноста на локалните власти, ...

Трамп: Запревме масовни убиства меѓу Србија и ...

Евро-голот на Нето од слободен удар – три бода за ...