Песната „Lover“ на Тејлор Свифт испадна вчера а веќе има над пет милиони прегледи на Јутјуб. Таа е дел од новиот албум на пејачката со ист наслов. Според ...
сите 7 | | | веќе видена

(Видео) Пожар во објект на „Хуавеј“, огнот избил ...

Неверојатно на што сѐ се подготвени: Бившото ...

Воен авион се урна во Украина, најмалку 20 лица ...

Полнети пирошки: Калоричен доручек за добар ...

ИЗЛЕТАЛ ОД ДОМА И ГО ВИДЕЛ ПАДОТ НА АВИОНОТ - ...

Рибар наместо риба од езерото извадил човечко ...

Силно невреме ја зафати Црна Гора

Силно невреме ја зафати Црна Гора

ВИДЕТО Е ВОЗНЕМИРУВАЧКО: Ужасен пад на светската ...

Класична руска салата: Упатство за почетници

Ова е првиот град кој се стекна со колективен ...

Невремето стигна и во Хрватска: На некои места ...

Кога полицијата на Спасовски не тепа луѓе, ...

Кога полицијата на Спасовски не тепа луѓе, ...

Amazon претстави домашен дрон: Ќе лета додека не ...

Ѕвездата на Макаби Хаифа се фати за меѓуножјето и ...

Тешка сообраќајка на три возила кај Злокуќани

При крај е реставрацијата на Офицерскиот дом во ...

Пиперката ајварка стигна и до 50 денари

Огромен пожар во објект на Huawei: Огнот изби во ...

Елена Ристеска за Точка ТВ: „Мојот сон стана ...

5 чекори за здрав живот на доктор Ентони Балдузи

Што се случува доколку секој втор ден правите по ...

Загина српски пилот откако при воена вежба се ...

Спасовски: Кривична пријава и суспензија за ...

Пристигна трејлерот за најстрашната серија на ...

Нов случај на полициско насилство?! Полицаецот од ...

Американски палачинки од банана и овесни снегулки

Климатските промени погубни за пчелите, се ...

Климатските промени погубни за пчелите, се ...

Преку интернет нарачал кинески електричен ...

(Видео) Пендаровски и Пахор положија венци на ...

Peugeot прослави 210 години постоење

(Видео) Кузеска: Политиките на СДСМ спасија ...

Пендаровски до Пахор: Споделуваме сегашност во ...

[Видео] Упатство за ученици и родители за ...

Од 50 кафиња дневно до обид за зборување со ...

Од 50 кафиња дневно до обид за зборување со ...

Од 50 кафиња дневно до обид за зборување со ...