Болecта не прашува за место, време, пол, нација или религија. Кога ќе нè прикoва во кревет, очаjoт е нешто што никoгаш нe треба да си го дoзвoлите. Во саботата ...
сите 3 | | | веќе видена

Дончев: Зад криминалниот тендер и фирмата ...

Дончев: Не сакавме да спречиме продажба на ...

Иднината на Земјата е во опасност: Снимки со дрон ...

Ден Дончев: Не сум го „рекетирал“ газдата на ...

Ден Дончев: Не сум го „рекетирал“ газдата на ...

Истражување на „А1он“: Државата им плаќа станови, ...

Повеќе на велосипеди за почисто Скопје

Добри вести за Лампард: Канте и Маунт се враќаат ...

Поштар забележал девојче кое плаче, па се ...

Камерите и контролата на наплатните рампи ...

Започна уривањето на дивоградбите во Охрид

(ВИДЕО) Стоилковски: Господине Филипче, Господине ...

Млад татко посвои девојче со Даунов синдром ...

И покрај месеците поминати зад решетки Зенит му ...

ДКСК оформила предмет за непотизам во СЈО

Дончев ги отфрли обвинувањата за продажбата на ...

Барањето за формирање анкетна за СЈО вратено на ...

Речно чудовиште: Нуркачите „очи во очи“ со ...

(Видео) Бизнисменот Азманов го дополни исказот за ...

(Видео) Јолевски: „Бесачи“ е црна комедија, а ...

(Видео) Јордан Митев среде Милано пее народно

Поплавите веќе однесоа два животи во Тексас: ...

Поплавите веќе однесоа два животи во Тексас: ...

Поплавите веќе однесоа два животи во Тексас: ...

(Видео) Јолевски: „Бесачи“ е насилничка претстава ...

(Видео) Јолевски: Претставата „Бесачи“ ги ...

Два и пол часа Агапи Дика сведочеше за Рекет

Костадинов: Дали Мицковски сака да ги сокрие ...

„Со 100 денари ги туркав деновите, затоа денес им ...

Apple го патентираше Slofie името!

Овој викенд правиме Нутела торта што не се пече!

7 најдобри Android игри со попуст #2

7 најдобри Android игри со попуст #2

Разоткриена строго чувана нацистичка нарко-тајна: ...

(Видео) Шутаров: 25 ученици со попреченост од ...

Музиката е полна со изненадувања, но Ози Озборн ...

Џек Ма го основа единствениот конкурент на ...

Колку може вештачка интелигенција да научи жмурки?

VEX е новиот роботски елек од KIA