Нема да дозволам индивидуалци да ја срушат оваа Влада, изјави Премиерот Зоран Заев на првото појавување во јавноста по годишниот одмор и објавените бомби во ...
сите 395 | | | веќе видена

Камион полн со гориво експлодираше на автопат во ...

Цел свет му се смее на Џихадист кој неуспешно ...

Сакаше да направи “селфи“ со коза, но животното ...

Путин пристигнал во Франција и се сретнал со ...

Младоженецот од крвавата свадба во Кабул: Требаше ...

Младоженецот од крвавата свадба во Кабул: Требаше ...

Трамп бара Гугл да се ТУЖАТ заради Клинтон – ...

Сакала да има поголем задник, но силиконот ја уби

Лапсус на Просинечки, а убаво ќе беше да не е ...

Цепкана пиперка: Гурмански хит за зимница која ќе ...

Гол на денот – Ел Шарави можеби прерано замина во ...

(ВИДЕО) Снимка која ја воодушеви Русија: Руски ...

Фенербахче доби три пенали за 24 минути и ги ...

Уловил риба од 80 килограми па за малку ќе станел ...

Оригиналниот астон мартин ДБ5 на Џејмс Бонд се ...

Владо Вуковиќ за Канал 5: И армијата да се вклучи ...

Ја пресекол својата девојка со пила, а потоа ја ...

Оригинален рецепт за вкусен ѓувеч

Петровска: По категоризацијата на улиците и ...

Ново возило за Пожарната во Прилеп

Иранскиот танкер кој кренал голема бура испловил ...

По 4-ти пат се одржа Меѓународниот младински ...

Славниот кошаркарски тренер ја кажал ужасната ...

Уловил риба од 80 килограми па за малку самиот ...

Патеката во Поконо е баксузна, нов страшен судир ...

Кремаста салата од печени пиперки

Сам, болен и заборавен: Легендарниот актер ...

„АЛФА“: Шефот на дипломатијата се „пере“ за ...

Маж украде банкомат и се обиде да го качи во ...

Била фатална блондинка во `Чуварите на плажата` ...

Три часа распит на Кичеец, утре на ред е Јанева

Камерите снимија се: Мајка го остави своето дете ...

Ова куче е херој! Скокна во водата за да го спаси ...

Се посрамоти за цел живот, а како за инат мораше ...

Во Македонија се заразил со западно-нилска ...

(Видео)Еве како мачките го предосеќаат ...

Горат Канарските Острови: Пламенот голта сè пред ...

Горат Канарските Острови: Пламенот голта сè пред ...

Оптички илузии што вистински ги збунија луѓето ...