Нов непријатен факт е дека фенот за сушење на раце во јавните тоалети собираат фекални бактерии, а потоа ги распрскуваат по вашите раце. Имено, на сите ни е ...
сите 3 | | | веќе видена

Тепачка во косовското Собранието ВИДЕО

Тепачка во косовското Собрание

Тепачка во косовското Собрание

Снимка која ќе ве изненади: Еве како одвнатре ...

Военото чудо тешко 12,9 милијарди долари: Ова е ...

Фенербахче ќе ја брани титулата од Евролигата

Светот на децата со аутизам: Изложба на ...

Што младите денеска го прашуваа премиерот Заев во ...

ФОТО+ВИДЕО: Сообраќајка кај Свети Стефан, ...

Со каков имот заминува Богов, што поседува ...

Захариева: Македонија и Бугарија имаат заедничка ...

Клинички до гуша во смет - од Mинистерството за ...

Специјален руски iPhoneX со соларен полнач: Цена ...

Тутунарите добија 22 милиони евра субвенции

Богоески: Во повеќе од 95 проценти од политичките ...

Стечајот на Фени продолжува да се води незаконски ...

Обновена музејската поставка во Струмица, ...

Поховани ролни со сирење и шунка: Крцкави залаци ...

Грчки реакции: За Ципрас прифатлив предлог, ...

Штети на плоштадот „Скендербег“, не се знае кога ...

Во смрт заминаа гушнати: Ниту куршумите не ги ...

Во смрт заминаа гушнати: Ниту куршумите не ги ...

Нема екстрадиција за Грујевски и Бошковски

Отстранување на тумори без операција: Првпат во ...

Ретро: Најдобрите видео игри за PlayStation 2

Ретро: Најдобрите видео игри за PlayStation 2

Ретро: Најдобрите видео игри за PlayStation 2

Ретро: Најдобрите видео игри за PlayStation 2

Ретро: Најдобрите видео игри за PlayStation 2

Повеќе од 30 повредени во судар на автобуси ВИДЕО

(ВИДЕО) Заев и Османи во Струга: Време е да ги ...

(ВИДЕО) Заев и Османи во Струга: Време е да ги ...

(ВИДЕО) Заев и Османи во Струга: Време е да ги ...

Средбата во рамки на Жан Моне: Џафери оптимист, ...

ВО ЖИВО: Најмалку 8 убиени при напад во училиште ...

„Јасмина и су беле беле“ се „Расположени за ...

Тасева: Фени Индустри полош отколку „Скопје 2014“

Невин помина на робија 18 години за силување и ...

(ВИДЕО Водителка суспендирана поради безопасна ...